UND Yönetim Kurulu, Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap Seçer'i Ziyaret Etti - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND YÖNETİM KURULU, MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI VAHAP SEÇER'İ ZİYARET ETTİ
UND YÖNETİM KURULU, MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI VAHAP SEÇER'İ ZİYARET ETTİ
A+A-
UND Yönetim Kurulu, Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap Seçer'i Ziyaret Etti

UND Yönetim Kurulu Üyeleri, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan'ın da katılımıyla; Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap Seçer'i makamında ziyaret etti.

UND'nin çalışmaları ve misyonu hakkında bilgilendirme yapan UND Heyeti, Mersin'de yapılması planlanan "Lojistik Köyü" projesi ile ilgili Sayın Seçer'den destek istedi. Konuyla yakından ilgilenen Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap Seçer; MTSO, UND ve Büyükşehir Belediyesi olarak ortak çalışma yürütülmesi talimatını verdi.

Toplantıya Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Lojistik Hizmetleri Birim Şefi Ahmet Şahin, UND Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muhittin Ocak, UND Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rıdvan Arıç, UND Yönetim Kurulu Üyeleri Yılmaz Özçelik, Kerem İmrak, Coşkun Aytaş, Mehmet Can Arslan, Süleyman Aktaş, UND Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri Muazzez Araç, Siraç Dündar, UND Mersin Temsilcisi Gamze Nur Okul ve Temsilci Yardımcısı Akın Gündüz katılım gösterdi.