Evrim Sigorta - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /HİZMETLERİMİZ
  • /EVRİM SİGORTA
EVRİM SİGORTA

1985 yılında sigortacılık sektörüne adım atarak, değişime ve gelişime açık kadrosu ile sigorta sektörüne birçok yenilik katan Evrim Sigorta, Türkiye uluslararası karayolu taşımacılığı sektörünün her türlü sorununu ulusal ve uluslararası platformda çözmek amacıyla bir meslek örgütü kimliğiyle kurulan Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Geçmiş yıllarda UND markalı ürünlere imza atan Evrim Sigorta ve UND, ses getiren teminatlar ile uzun soluklu bir iş birliği yürütmüştü. Müşterilerine ve sektöre değer katan çözümler geliştiren Evrim Sigorta ve UND, Mart 2024 itibarıyla güçlerini yeniden birleştirme kararı alarak çözüm ortaklığı sözleşmesi imzaladı.

Sektör için vazgeçilmez olan sigorta ihtiyaçlarını Evrim Sigorta’nın 40 yıllık deneyimine yeniden emanet eden UND, üyeleri için ilgili ihtiyaçlara doğru poliçe yapısı ve doğru maliyetler ile hızlı ulaşımı hedeflemektedir.

Evrim Sigorta ise bu alandaki yetkinliklerini UND üyeleri ve camiaya emek veren tüm sektör çalışanları için en verimli şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Bununla beraber sektördeki farklı ihtiyaçları dinlemeye her zaman hazır olacaklardır.

UND üyeleri, sigorta hizmetlerini aşağıda yer alan ve Evrim Sigorta A.Ş’ye ait iletişim kanallarından iletebilecek, sigortaya dair tüm süreçleri için bilgi isteyebilecektir.

UND Üye İletişim Kanalları
Telefon : 0540 005 15 71
E-mail : lojistikgrup@evrimsigorta.com.tr