UND, Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu Dış Paydaşlar Toplantısına Katılım Sağladı - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND, YENİÇAĞA YAŞAR ÇELİK MESLEK YÜKSEKOKULU DIŞ PAYDAŞLAR TOPLANTISINA KATILIM SAĞLADI
UND, YENİÇAĞA YAŞAR ÇELİK MESLEK YÜKSEKOKULU DIŞ PAYDAŞLAR TOPLANTISINA KATILIM SAĞLADI
A+A-
UND, Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu Dış Paydaşlar Toplantısına Katılım Sağladı

21.11.2022 tarihinde Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bahattin Öztoprak, Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Uğur Soykan ve Öğr. Gör. Dr. Veli Başaranol, Yüksekokul Sekreteri Murat MEMİŞ, Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkan Vekili Öğr. Gör. Sibel TEKMEN ve Pazarlama ve Dış Ticaret Bölüm Başkan Vekili Öğr. Gör. Ayhan Terzibaş, Meslek Yüksekokulu Dış Paydaş Kurulu Üyeleri Uluslararası Nakliyeciler Derneği Bolu Bölge Temsilcisi Nusret Özarslan, Bolu Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü Temsilcisi Kimyager\\Gıda Mühendisi Özgür FİDAN, Bolu Gümrük Müdürlüğü Temsilcileri Muayene Memuru Ercan Bülent Çoban ve Muhafaza Memuru Metin Özmen, ve Oyak Bolu Çimento Şubesi Temsilcisi Kemal Güneş katıldı.

Meslek Yüksekokulu Müdürü Öztoprak’ın okulun tanıtımı ile başlayan toplantıda, eğitim-öğretim kalitesini arttırmaya yönelik faaliyetler, öğrenciler için düzenlenebilecek seminerler, konferans vb. etkinlikler, dış paydaş destekli yapılabilecek eğitim programları, kullanılabilecek eğitim materyalleri ve paydaş üyelerin kurumlarına düzenlenebilecek teknik geziler konularında önemli kararlar alındı.

Toplantıda ayrıca, dış paydaşların Meslek Yüksekokulumuzdan beklentileri ve Meslek Yüksekokulumuzun dış paydaşlardan beklentileri de tüm yönleriyle değerlendirildi.