UND WEBINARİLER DİZİSİ " Küresel Ticarette Yaptırım Risklerini Yönetmek” , 1. WEBİNAR : İRAN - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND WEBINARİLER DİZİSİ " KÜRESEL TİCARETTE YAPTIRIM RİSKLERİNİ YÖNETMEK” , 1. WEBİNAR : İRAN
UND WEBINARİLER DİZİSİ " KÜRESEL TİCARETTE YAPTIRIM RİSKLERİNİ YÖNETMEK” , 1. WEBİNAR : İRAN
A+A-

UND’nin TUM Strateji'yle işbirliği içinde düzenleyeceği " Küresel Ticarette Yaptırım Risklerini Yönetmek” başlıklı serinin ilk etkinliği olarak İran’a odaklanıyoruz.

TUM Danışmanlık Kurucu Ortağı Selim Sazak’ın konuk olacağı etkinlikte İran’la ticarete ilişkin BM yaptırımları, ilgili uluslararası mevzuat, bankacılık sektöründeki denetim uygulamaları gibi konular ele alınacaktır.

Etkinlik online olarak gerçekleşecek olup katılım ücretsizdir.

Giriş Linki: https://us06web.zoom.us/j/83525839272

Konuşmacı hakkında:

Selim Sazak, şirketlere kara para aklama, terörün finansmanın önlenmesi, ve uluslararası ambargolarla uyum gibi alanlarda danışmanlık sağlayan ve halihazırda beş ülkede faaliyet sürdüren Ankara merkezli TUM Strategy şirketinin kurucu ortağıdır.

Columbia Üniversitesi ve Brown Üniversitesi’nden yüksek lisans dereceleri bulunan ve bu alanda doktora düzeyinde de araştırmalar sürdürmüş olan Sazak'ın yazıları ve yorumları Wall Street Journal, Financial Times, ve Foreign Policy gibi dünyaca saygın yayında sıklıkla yer bulmaktadır.