“UND ve EVRİM SİGORTA” İşbirliği Sözleşmesi İmzaladı - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /“UND VE EVRİM SİGORTA” İŞBİRLİĞİ SÖZLEŞMESİ İMZALADI
“UND VE EVRİM SİGORTA” İŞBİRLİĞİ SÖZLEŞMESİ İMZALADI
A+A-
“UND ve EVRİM SİGORTA” İşbirliği Sözleşmesi İmzaladı

1985 yılında sigortacılık sektörüne adım atarak, değişime ve gelişime açık kadrosu ile sigorta sektörüne birçok yenilik katan Evrim Sigorta, Türkiye uluslararası karayolu taşımacılığı sektörünün her türlü sorununu ulusal ve uluslararası platformda çözmek amacıyla bir meslek örgütü kimliğiyle kurulan Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Geçmiş yıllarda UND markalı ürünlere imza atan Evrim Sigorta ve UND, ses getiren teminatlar ile uzun soluklu bir iş birliği yürütmüştü. Müşterilerine ve sektöre değer katan çözümler geliştiren Evrim Sigorta ve UND, Mart 2024 itibarıyla güçlerini yeniden birleştirme kararı aldı.

3 Mayıs 2024 tarihinde Bursa’da gerçekleştirilen UND Yönetim Kurulu Toplantısında, Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras ve Evrim Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Çelebi tarafından imzalanan işbirliği protokolü ile UND üyelerine doğru poliçe yapısı ve doğru maliyetlerle hizmet verilmesi planlanmaktadır.

Evrim Sigorta ise bu alandaki yetkinliklerini UND üyeleri ve camiaya emek veren tüm sektör çalışanları için en verimli şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Bununla beraber sektördeki farklı ihtiyaçları dinlemeye her zaman hazır olacaklardır.

UND üyeleri, sigorta hizmetlerini aşağıda yer alan ve Evrim Sigorta A.Ş’ye ait iletişim kanallarından iletebilecek, sigortaya dair tüm süreçleri için bilgi isteyebilecektir.

UND Üye İletişim Kanalları
Telefon : 0540 005 15 71
E-mail : lojistikgrup@evrimsigorta.com.tr