UND Üyelerine Ağız ve Diş Sağlığı Alanında Özel Koşullarda Tedavi Hizmeti - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND ÜYELERİNE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI ALANINDA ÖZEL KOŞULLARDA TEDAVİ HİZMETİ
UND ÜYELERİNE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI ALANINDA ÖZEL KOŞULLARDA TEDAVİ HİZMETİ
A+A-

Uluslararası Nakliyeciler Derneği ile İstanbul Kent Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ( KENTDİŞ) arasından yapılan iş birliği anlaşmasıyla üye firmalara 2022 yılı sonuna kadar özel koşullarda diş sağlığı hizmeti sağlanacak.

Güçlü akademik hekim kadrosu, deneyimli sağlık çalışanları ve modern teknolojik altyapısı ile en iyi hizmeti amaçlayan KENTDİŞ ve UND arasında yapılan işbirliği anlaşması ile UND üyelerine ve 1. derece yakınlarına özel koşullarda tedavi hizmeti verilecek.

KENTDİŞ, güçlü akademik kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile Ağız ve Diş Sağlığının 8 anabilim dalında tanı ve tedavi hizmeti, modern teknolojisi, multidisipliner anlayışla ve hasta odaklı yaklaşımıyla hizmet veriyor. Uluslararası kalite standartlarda tanı ve tedavi uygulamaları ve 3.500 metrekarelik kapalı alana kurulmuş olan merkezde; 51 adet diş ünitesi, dijital diş kliniği, genel anestezi ve sedasyon ünitesi, panaromik sefalometrik radyografi, 3D tomografi cihazı, dental lazer, merkezi sterilizasyon birimi ve laboratuvarlar yer almaktadır.

Özel indirimli tedavi hizmetlerinden faydalanmak için UND üyesi firma çalışanları ve 1.derecede yakınlarının hastanede firma ismi vermeleri yeterli olacaktır.
Detaylı bilgi ve randevu için www.kentdis.com adresini ziyaret edebilir ya da 444 0 987 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İstanbul Kent Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
Cihangir, Sıraselviler Cd. No:71, 34433 Beyoğlu/İstanbul