UND Takograf Saati Programı 31 Mayıs 2022 Saat 14:00’te Youtube’da Canlı Yayınlanacak - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND TAKOGRAF SAATİ PROGRAMI 31 MAYIS 2022 SAAT 14:00’TE YOUTUBE’DA CANLI YAYINLANACAK
UND TAKOGRAF SAATİ PROGRAMI 31 MAYIS 2022 SAAT 14:00’TE YOUTUBE’DA CANLI YAYINLANACAK
A+A-
UND Takograf Saati Programı 31 Mayıs 2022 Saat 14:00’te Youtube’da Canlı Yayınlanacak

Eğitici faaliyetlerine hız kesmeden devam eden UND Eğitim Merkezi, bir yeniliğe daha imza atmanın heyecanını yaşıyor.

Geçen 5 yıl içerisinde başta İstanbul olmak üzere üyelerimizin yoğun olduğu Mersin, Antakya, İzmir, Ankara, Bolu, Trabzon, Konya, Kayseri, Gaziantep, Kocaeli gibi şehirlerde canlı olarak, yaşanan COVİD-19 Pandemi salgını sürecinde düzenlenen çok sayıda online Takograf Bilgilendirme Seminerlerine binin üzerinde katılım sağlanmış ve doğru bildiğimiz yanlışlar düzeltilmeye çalışılmıştır. Eğitim etkinliklerimizi “Sorularla Takograf” kitapçığımızı siz değerli üyelerimizin istifadesine sunduk.

Dönemin Takograf Çalışma Grubu Kurucu Başkanı Mustafa Yaldız ve Yardımcısı Utku Ardıç Danışmanımız Bilal Yeşil Bey’in rehberliğinde “manipülasyonlara yönelik eğitim videosu” hazırladık.

UND Takograf Çalışma Grubumuz kurulmuş, Takograf Eğitmenimiz Bilal Yeşil Bey ve yardımcısı Ayhan Işık Beyefendiyle çıktığımız eğitim seferberliğini Bilal Bey ile UND Takograf Danışmanlığı göreviyle birlikteliğimize devam ettik.

Takograf Çalışma Grubu Başkanımız Utku Ardıç ve Başkan Yardımcısı Samet Özbilici ile yaptığımız görüşmelerde hep takograf kullanımında yaşanan hataların azaltılması hedefiyle daha ne yapabiliriz düşüncesiyle Ayhan Işık Bey’in de tavsiye ve önerisiyle sahada olup biten ve yaşanan vakaların, ödenen cezaların sıfırlanması mümkün olmasa da asgari seviyeye çekilmesi için UND YOUTUBE kanalı üzerindensorun söyleyelim” anlayışı ve en YALIN ifadeyle; şoförlerimize, operasyon yöneticilerimize ve firma temsilcilerimize ışık olmaya çalışacağız.

Bu vesileyle, 31 Mayıs Salı Günü Saat 14:00’te ilkini gerçekleştireceğimiz ve Takograf ile ilgili sorularınıza cevap bulacağınız “UND Takograf Saati Programına” hepinizi bekliyoruz.