UND Sektör Raporu 2017 - 2020 Yayına Hazırlanıyor. Bilgilerinizi Güncellediniz mi? - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND SEKTÖR RAPORU 2017 - 2020 YAYINA HAZIRLANIYOR. BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEDİNİZ Mİ?
UND SEKTÖR RAPORU 2017 - 2020 YAYINA HAZIRLANIYOR. BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEDİNİZ Mİ?
A+A-
UND Sektör Raporu 2017 - 2020 Yayına Hazırlanıyor. Bilgilerinizi Güncellediniz mi?
Türkiye Uluslararası Eşya Taşımacılığı ve Lojistik Sektörünün mensubu siz değerli üyelerimizin paydaşlarına tanıtımı açısından çok önemli bir kaynak olan ve Derneğimiz tarafından hazırlanan Sektör Raporu’nun 2017 - 2020 yıllarını kapsayan sayısının hazırlıkları başlamıştır.

Yıllardır üyelerimiz dışında da birçok farklı sektör ve kurum tarafından da talep edilmekte olan Sektör Raporu, hazırlanmasından hemen sonra; Türkiye İhracatçılar Meclisi, Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, İhracatçı Birlikleri, Sanayi Birlikleri vb. kuruluşlar ile Türkiye’nin dış temsilcilikleri, ülkemizdeki yabancı ülke temsilcilikleri ve bu kuruluşların üyeleri ile tüm UND üyelerine ulaştırılmaktadır.

Sektör Raporu’nda güncel verilerle yer almak için, üyelerimizin
https://form.jotform.com/193453157466970
adresindeki elektronik formu doldurmaları; firma logosu, firma yetkilisinin fotoğrafı ve araç fotoğrafını (Sektör raporunda yayınlanmak üzer yüksek çözünürlüklü ) formun en altında belirtilen kısma yükleyerek en geç 14.02.2020 tarihine kadar formu ulaştırmaları rica olunur.

14.02.2020 tarihine kadar bildirimde bulunmayan üyelerin bilgileri, Derneğimizin kayıtlarında mevcut olan veriler ve görsel malzemeler doğrultusunda Sektör Raporu’nda yer alacaktır

Ayrıca basılacak olan Sektör Raporu’nda üyelerimiz, mevcut bilgilerinin yanı sıra, ilan verme yoluyla firmalarını detaylı olarak tanıtma imkânı bulabileceklerdir. İlan miktarı sınırlı sayıda olduğu için ilan vermek isteyen üyelerimizin en geç 28 Şubat 2020 tarihine kadar irtibata geçmeleri önem arz etmektedir.Raporda Bulunacak Firma Bilgileri İçin: vildan.kocyigit@und.org.tr, Dahili: 209
İlan Vermek İçin: hatice.hacisalihoglu@und.org.tr ; Dahili: 208