UND, SEDDK Başkanı’nı Ziyaret Etti - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND, SEDDK BAŞKANI’NI ZİYARET ETTİ
UND, SEDDK BAŞKANI’NI ZİYARET ETTİ
A+A-
UND, SEDDK Başkanı’nı Ziyaret Etti

UND, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanlığına atanan Sayın Mehmet Akif Eroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Görüşmede, Sayın Eroğlu, son günlerde basında da yer alan Trafik Sigortası için kısa ve orta vadede uygulanması planlanan yeni yol haritası hakkında bilgi paylaştı. Trafik sigortalarında nihai amacın serbest tarifeye geçmek olduğunu belirten Eroğlu, sürücü kaynaklı hataların minimuma indirilmesi gerektiğini bu amaçla kişi temelli poliçe uygulamalarına geçileceğini belirtti.

Sektörümüzün sigorta konularındaki talep ve önerilerinin de paylaşıldığı toplantıya, UND adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Şener, İcra Kurulu Başkanı Alper Özel ve İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Elif Savrum katılım sağladı.

Geçmiş dönemlerde TMTB Müdürlüğü görevi ile başlayan ve sürdürülen işbirliğimizin devam edeceğine olan inancımızla, Sayın Eroğlu’na, yeni görevinde bir kez daha başarılar diliyor ve heyetimize göstermiş olduğu misafirperverliği için sektörümüz adına teşekkür ediyoruz.