UND, Kaçkar Gümrük Bölge Müdürü Sayın Ersin Başaran’ı Ziyaret Etti - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND, KAÇKAR GÜMRÜK BÖLGE MÜDÜRÜ SAYIN ERSİN BAŞARAN’I ZİYARET ETTİ
UND, KAÇKAR GÜMRÜK BÖLGE MÜDÜRÜ SAYIN ERSİN BAŞARAN’I ZİYARET ETTİ
A+A-
UND, Kaçkar Gümrük Bölge Müdürü Sayın Ersin Başaran’ı Ziyaret Etti

03.01.2023 tarihinde UND Heyeti, Kaçkar Gümrük Bölge Müdürü Sayın Ersin Başaran’ı ziyaret etmiştir.

Gerçekleştirilen toplantıda, UND’nin Sarp Sınır Kapısına gerçekleştirmiş olduğu ziyarete istinaden hazırlanan “Sarp İhracat-İthalat UND Süreç Analizi Raporu ve Aktaş-Türkgözü UND Süreç Analizi Raporu” Sayın Ersin Başaran’a takdim edilmiştir.

İlaveten, Gürcistan Sarpi sınırında, iki ülkenin gümrük idareleri ve Dernekler ile yakın bir zamanda Sarpi Sınır Kapısında strateji toplantısı yapılması konusunda mutabık kalınmıştır.

Toplantı süresince Sayın Ersin Başaran ile süreç analiz raporları incelenmiş olup akabinde saha ziyareti gerçekleştirilmiştir.

Gerçekleştirilen toplantıya, Hopa Ticaret Odası Başkanı Sayın Osman Demircioğlu, UND Yönetim Kurulu Üyesi Kral Faysal Çillioğlu, UND Yönetim Kurulu Üyesi Alişan E. Topaloğlu, UND İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Çirkin, UND İcra Kurulu Üyesi Alpdoğan Kahraman ve UND Bölge Temsilcisi Hakan Demircan katılım sağlamıştır.

Yaratılan Sinerji adına, Kaçkar Gümrük Bölge Müdürümüz Sayın Ersin Başaran’a bizleri makamında ağırladığı, ilaveten görüş ve önerilerimize ilişkin istişarelerde bulunmasından ötürü teşekkürlerimizi sunarız.