UND Iğdır-Doğubayazıt Çalışma Grubundan Gürbulak Bölge ve Dilucu Gümrük Bölge Müdürlüklerine ziyaret - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND IĞDIR-DOĞUBAYAZIT ÇALIŞMA GRUBUNDAN GÜRBULAK BÖLGE VE DİLUCU GÜMRÜK BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNE ZİYARET
UND IĞDIR-DOĞUBAYAZIT ÇALIŞMA GRUBUNDAN GÜRBULAK BÖLGE VE DİLUCU GÜMRÜK BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNE ZİYARET
A+A-

Dilcucu Gümrük Müdürü Ziyareti

08.05.2024 tarihinde Dilucu Gümrük Müdürlüğüne yapılan ziyarette UND tarafından görevlendirilen Iğdır Doğubayazıt Bölge Temsilcisi Ersin Şimşek tanıştırılarak söz konusu bölgede yaşanan sorunlar ve çözüm yolları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyarete UND Çalışma Grubu Başkanı Sinan Rehber, İzmir Temsilcisi Mahmut Yiğit ve Iğdır Doğubayazıt Temsilcisi Ersin Şimşek katılım sağladı.

Dilucu Gümrük Müdürümüz Rafet Sezer'e teveccühünden dolayı teşekkür ederiz.

Gürbulak Bölge Müdürü Ziyareti

09.05.2024 tarihinde Gübulak Bölge Müdürü yeni makamında ziyaret edildi. Gürbulak gümrüğünün modernizasyon çalışmalarının halen devam etmesiyle birlikte bazı birimler yeni yerlerine taşınma durumuna gelmiş bulunmaktadır.

Bölge Müdürümüzden aldığımız bilgiye göre; çok kısa bir zaman içerisinde birimlerin çoğu yeni yerlerine taşınarak hizmet vermeye başlamış olacak, yaklaşık beşyüz araç kapasitesine sahip İthalat kısmı tamamen bitmesiyle beraber ihracat kısmında yeni bir koridor açılarak inşaat çalışmalarının bu tarafa yoğunlaştırılması planlanmaktadır. İthalat tarafında yeni bir x-ray kurulmuş hizmet vermeye hazır durumdadır. Ziyarete İzmir bölge temsilcisi Mahmut Yiğit ve Iğdır Doğubayazıt temsilcisi Ersin Şimşek katılım sağladı.

Bölge Müdürümüz Metin Gürbüz'e nazik teveccühlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Gürbulak Gümrük Müdürü Ziyareti, Modernize Edilen Gürbulak Sınır Kapısı İthalat Yönü Müjdesi alındı

UND, Gürbulak Gümrük Müdürünü ziyaret ederek hem yeni göreve başlayan UND Iğdır Doğubayazıt Temsilcisi Ersin Şimşek tanıştırıldı, hem de saha ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Sahadaki bitmiş alanlar ve halen inşaat çalışmaları devam etmekte olan yerler yerinde incelendi. Bir yandan çalışmalar devam ederken bir yandan da birimler yeni yerlerine taşınmaya başlamış bulunmaktadır.

Yeni modern sahanın tamamlanması özellikle uzun beklemelerle birlikte bir çok problemi çözecektir. Ziyarete İzmir Bölge Temsilcisi Mahmut Yiğit ve Iğdır Doğubayazıt Temsilcisi Ersin Şimşek katılım sağladı.

Gümrük Müdürümüz Murat Arifoğlu'na ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.