UND Hukuk Çalışma Grubu “2023 Yılı Faaliyet Raporu” Yayımlanmıştır - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND HUKUK ÇALIŞMA GRUBU “2023 YILI FAALİYET RAPORU” YAYIMLANMIŞTIR
UND HUKUK ÇALIŞMA GRUBU “2023 YILI FAALİYET RAPORU” YAYIMLANMIŞTIR
A+A-
UND Hukuk Çalışma Grubu “2023 Yılı Faaliyet Raporu” Yayımlanmıştır

Bilindiği üzere, Hukuk Çalışma Grubu, taşımacılık sektörünün hukuki sorunlarını değerlendirmek ve bu hususlarda çalışmalar hazırlamak, yapılan çalışmaları sektör ile paylaşmak üzere düzenli olarak toplantılarını gerçekleştirmektedir.

UND Hukuk Çalışma Grubu, 2023 yılının başında sektör önerileri ve ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan bir yıllık takvimini belirlemiş ve 2023 yılı boyunca belirlenen gündem maddeleri çerçevesinde toplantılarını gerçekleştirmiştir. Anılan toplantılarda, Hukuk Çalışma Grubu bünyesinde yer alan alanında uzman avukatlar tarafından, sektörümüzü yakından ilgilendiren, taşıma şirketlerinin faaliyetlerini yürütürken ihtiyaç duydukları bir çok konuda önemli çalışmalar gerçekleştirilmiş ve bu çalışmaların sektörümüzün istifadesine sunulması amacıyla genel katılıma açık bilgilendirme toplantıları da gerçekleştirilmiştir.

Çalışma Grubu tarafından tüm yıl içinde yapılan çalışmalar kaynak niteliği haline gelmiş olup; 2022 yılında olduğu gibi sektörümüzün bu bilgilerden faydalandırılması amacıyla “UND Hukuk Çalışma Grubu, 2023 Yılı Faaliyet Raporu” yayımlanmıştır.

Bahse konu rapor, UND web sayfasında yayınlarımız bölümüne eklenmiş olup; aşağıda yer alan PDF dosya aracılığı ile de görüntülenebilmektedir.