UND Habur Bölge Heyeti İpek Yolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürünü Ziyaret Etti - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND HABUR BÖLGE HEYETİ İPEK YOLU GÜMRÜK VE DIŞ TİCARET BÖLGE MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ
UND HABUR BÖLGE HEYETİ İPEK YOLU GÜMRÜK VE DIŞ TİCARET BÖLGE MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ
A+A-
UND Habur Bölge Heyeti İpek Yolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürünü Ziyaret Etti

UND Heyeti Habur Sınır Kapısında İpek Yolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne atanan Sayın Ayhan Coşkuner’i makamında ziyaret etti.

UND Yönetim kurulu üyesi M. Tahir Aydoğan , UND Şırnak Bölge Temsilcisi Hamza Sezgin ve UND Habur Temsilcisi Halis Ürük’ten oluşan heyet, İpek Yolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne atanan Sayın Ayhan Coşkuner’i makamında ziyaret ederek yeni görev yerinde kendilerine Uluslararası Nakliyeciler Derneği ve sektör adına hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Yapılan görüşmede ihracatımızdaki artışlar doğrultusunda artan sınır giriş-çıkışlarının sorunsuz şekilde gerçekleştirilebilmesi, ticaretin kolaylaştırılması için alınabilecek tedbirler konusunda UND tarafından çözüm önerileri arz edilmiş; UND’nin Gümrük Müdürlüğümüzle işbirliğine ve çalışmalarına destek vermeye daima hazır olduğu belirtilmiştir.

Heyetimizi makamında kabul eden İpekyolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürümüz Sayın Ayhan COŞKUNER’e sektörümüz adına şükranlarımızı arz eder, yeni görevlerinde muvaffakiyetler dileriz