UND, Gürbulak Sınır Kapısı Geçiş Süreçlerinin İyileştirilmesi Amacıyla Yerel Makamlarla Saha Ziyaretinde Bulundu - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND, GÜRBULAK SINIR KAPISI GEÇİŞ SÜREÇLERİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ AMACIYLA YEREL MAKAMLARLA SAHA ZİYARETİNDE BULUNDU
UND, GÜRBULAK SINIR KAPISI GEÇİŞ SÜREÇLERİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ AMACIYLA YEREL MAKAMLARLA SAHA ZİYARETİNDE BULUNDU
A+A-

Gerçekleştirilen ziyarette, Doğubayazıt Kaymakamı Murat Ekinci, Gürbulak Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Metin Gürbüz, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Başaran ve Gürbulak Gümrük Müdürü Murat Arifoğlu ile ortak toplantı gerçekleştirildi.

Toplantının ana gündem maddesi son dönemde Gürbulak sınır kapısı geçişlerinde yaşanan yoğunluklara istinaden geçiş süreçlerinin iyileştirilmesine yönelik çözüm önerileri olmuştur.

Toplantıda, gümrük sahasında inşaat süreci kaynaklı aksamaların ve TIR Parkındaki sorunların en aza indirilmesine yönelik Derneğimiz talep ve önerileri yetkili makamlarca önemle değerlendirildi.

Gerçekleştirilen saha ziyareti ve toplantıya Derneğimizi temsilen İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Çirkin, Gürbulak Çalışma Grubu Başkanı Ömer Karahan, Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı Sinan Rehber, Çalışma Grubu Üyesi Cabbar Bora ve UND Gürbulak Temsilcisi Mahmut Yiğit katılım gösterdi.

Derneğimiz heyetine göstermiş oldukları nazik misafirperverliği için başta Doğubayazıt Kaymakamı Murat Ekinci ve Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Metin Gürbüz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz.