UND & FleetGO İşbirliği; Dijital Takograf Yönetimi, Araç Takip ve Filo Yönetim Hizmetlerinde Akıllı Çözümler Sunuyor - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • / UND & FLEETGO İŞBİRLİĞİ; DİJİTAL TAKOGRAF YÖNETİMİ, ARAÇ TAKİP VE FİLO YÖNETİM HİZMETLERİNDE AKILLI ÇÖZÜMLER SUNUYOR
UND & FLEETGO İŞBİRLİĞİ; DİJİTAL TAKOGRAF YÖNETİMİ, ARAÇ TAKİP VE FİLO YÖNETİM HİZMETLERİNDE AKILLI ÇÖZÜMLER SUNUYOR
A+A-

Uluslararası Lojistik firmalarına, dijital takograf yönetimi, araç takip ve filo yönetim hizmetleri sunan FleetGO firması ile Derneğimiz arasında işbirliği sözleşmesi imzalandı

UND Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Baykara ve FleetGo Genel Müdür Serkan Ardahanlı tarafından Hatay'a yapılan ziyarette imzalan sözleşme ile FleetGo firması UND üyelerine avantajlı hizmetler sunacak.

Uluslararası lojistik sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan FleetGO, iş ortaklarına akıllı filo yönetimi avantajı sağlayan bir teknoloji şirketidir. Başta lojistik şirketlerinin en önemli ihtiyacı olan dijital takograf yönetimi olmak üzere; sürücü ve filo performansı, araç takip sistemi, yakıt ve ısı takibi hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Akıllı algoritmalar ve iş zekası uygulamaları ile bütün araç tipleri için akıllı çözümler geliştiren FleetGO, Avrupa’nın en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biridir. 2010 yılında Hollanda’da kurulan FleetGO’nun, Almanya, İngiltere ve Türkiye’de yerleşik ofisleri bulunmaktadır.

Çevreye duyarlı sürüş çözümleri, akıllı ve kapsamlı bir iş modeli geliştiren FleetGO; global pazardaki tecrübesini Türkiye’deki iş ortaklarının filo yönetim ihtiyaçlarını karşılamak için kullanmaktadır.

UND ile FleetGo arasında yapılan işbirliğinin tüm sektör için hayırlı olmasını diler, FleetGo tarafından üyelerimize sunulan araç takip ve filo yönetim hizmetlerinden faydalanılmasını önemle tavsiye ederiz.

FleetGO hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki numaralardan iletişime geçebilirsiniz.

Ertan Can :0536 742 8130 (Satış ve iş geliştirme)
Songül Yıldız: 0531 892 3547 (Müşteri ilişkileri)
www.fleetgo.com.tr