UND Dijitalleşme Çalışma Grubu Yılsonu Değerlendirme Toplantısını Gerçekleştirdi - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND DİJİTALLEŞME ÇALIŞMA GRUBU YILSONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
UND DİJİTALLEŞME ÇALIŞMA GRUBU YILSONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
A+A-

UND Üyelerinin Endüstri 4.0’a daha hızlı uyum sağlayabilmesi ve sektörün dijital dönüşümüne katkı sağlayabilmek amacıyla kurulan "Dijitalleşme Çalışma Grubu" 2022 yılı genel değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Çalışma Grubu üyesi olan şirketlerin 2022 yılında djitalleşme ile ilgili olarak gerçekleştirdikleri çalışmaların paylaşıldığı toplantıda Çalışma Grubu üyeleri tarafından hazırlanan “Başarılı Bir Dijital Dönüşüm İçin Yol Haritası” kapsamında 2023 yılında yapılacak çalışmalarla ilgili planlamalar ve sektörün dijital dönüşümünün desteklenmesi için faydalanabilecek devlet desteklerinin araştırılması (Ticaret ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlıkları nezdinde yapılabilecke girişimler) gündeme geldi.

Toplantıya; UND Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Baykara (Baynak), Dijitalleşme ÇG A Başkanı Cüneyt Ergen (Alışan Lojistik), Dijitalleşme ÇG A Başkan Yrd. Feryal Selvi (TOBBUND), Dijitalleşme ÇG B Başkanı Taygun Durmaz (Omsan Lojistik), Dijitalleşme ÇG B Başkan Yrd. Barbaros Büyükyılmaz (Toros), Canan Cellat (TOBBUND), Berkalp Kaya (KIVA) ve UND İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Evren Bingöl katılım sağladı.