UND "DİJİTALLEŞME ÇALIŞMA GRUBU" II. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ! - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND "DİJİTALLEŞME ÇALIŞMA GRUBU" II. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ!
UND "DİJİTALLEŞME ÇALIŞMA GRUBU" II. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ!
A+A-
UND

UND Üyelerinin Endüstri 4.0’a daha hızlı uyum sağlayabilmesi ve sektörün dijital dönüşümüne katkı sağlayabilmek adına kurulan "Dijitalleşme Çalışma Grubu" ikinci toplantısı 9 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

Üyelerin dijitalleşme konusundaki mevcut seviyesi ve ihtiyaçlarının tespiti amacıyla tüm üyelerin katılımına açılan "Dijitalleşme Anketi"nin sonuçları raor haline getirilmiş ve hep birlikte değerlendirilmiştir.

Çalışma Grubu üyelerine özel olarak hazırlanan ve katılımcıların kendi aralarında bilgi paylaşımı yapabilecekleri, toplantı kayıtları, raporlar, eğitim içerikleri v.b. bilgilere ulaşabildikleri internet sitesinin tanıtımı yapılmıştır. (www.unddijital.com)

Önceliklendirilmesi gereken konular hakkında görüş alışverişinde bulunulmuştur.

UND Dijitalleşme Çalışma Grubu, Dijitalleşme uygulmalarının taşımacılık ve lojistik sektörüne etkileri ve sektör firmalarının dijitalleşme alanındaki ihtiyaçlarının karşılanması, mevcut sorunlarına dijitalleşme yoluyla çözüm aranması ile alakalı çalışmalar yapmak, bu çalışmalar ile alakalı düzenli raporlar yayınlamak, bu çalışmalardan üyelerini, kamu kurum ve kuruluşlarını haberdar etmek, üyelerine özel etkinlikler düzenlemek için faaliyet gösterecektir.

Toplantıya; UND Yönetim Kurulu II. Başkanı Şerafettin Aras (Hilal Trans), UND Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Güner (Trans Lojistik), Adil Özkan (Elpar), Barbaros Büyükyılmaz (Toros Nakliyat), Bekir Ulutaş (Ultrans), Berke Gözüm (SGS TransitNet), Bilal Özer (Özer Taşımacılık), Bilal Yeşil (Altek), Burak Özaslan (Canmar), Canan Cellat (TOBB UND), Eyşan Şans (TOBB UND), Fatih Doğan (Kayra), Fehmi Turgut (Bulkan), Feryal Selvi (TOBB UND), Mustafa Özkan (Elpar), Murat Topkaya (Hilal Trans), Mehmet Yüce (Logitrans), Mert Osman Çimagil (İnterkombi), Muharrem Aytekin (Aytekin), Onur Dal (Hilal Trans), Özgül Demir (Borusan Lojistik), Sabire Yazıcı (Nazar), Sedat Gökçe (Schenker Arkas), Selçuk Hitit (Hitit Global), Serdar Kaya (Borusan Lojistik), Taygun Durmaz (Omsan Lojistik), Türkkan Alkan (Hilal Trans) ve Evren Bingöl (UND İcra Kurulu Başkan Yrd.), Berkalp Kaya (UND Uzmanı), İhsan Ölmez (UND Uzman Yrd.), Seda Gültekin (UND Eğitim Merkezi Sorumlusu) katılım sağlamıştır.

Çalışma grubu hakkında detaylı bilgi almak için;

Berkalp Kaya
0531 250 41 95

İhsan Ölmez

0530 344 51 17

Çalışma grubuna katılmak isteyen UND üyesi firmalar aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirler.