UND "Dijitalleşme Çalışma Grubu" Başkan ve Başkan Yardımcısı Seçimleri Gerçekleştirildi! - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
Kapıkule (TR)
25.05.2022
İHRACAT
1 KM
İTHALAT
5 KM
TIR PARKI
3296 ARAÇ
AKARYAKIT
16.690 TL
Hamzabeyli (TR)
25.05.2022
İHRACAT
28 KM
İTHALAT
3 KM
TIR PARKI
0 ARAÇ
AKARYAKIT
16.680 TL
Ipsala (TR)
25.05.2022
İHRACAT
2 KM
İTHALAT
1 KM
TIR PARKI
0 ARAÇ
AKARYAKIT
16.690 TL
Gürbulak (TR)
25.05.2022
İHRACAT
3 KM
İTHALAT
0 KM
TIR PARKI
441 ARAÇ
AKARYAKIT
-0 TL
Habur (TR)
25.05.2022
İHRACAT
0 KM
İTHALAT
0 KM
TIR PARKI
2126 ARAÇ
Sarp (TR)
25.05.2022
İHRACAT
19 KM
İTHALAT
15 KM
TIR PARKI
0 ARAÇ
Maribor (SLO)
25.05.2022
İHRACAT
0 KM
İTHALAT
0 KM
TIR PARKI
0 ARAÇ
Kalotina (BG)
25.05.2022
İHRACAT
12 KM
İTHALAT
8 KM
TIR PARKI
0 ARAÇ
Batrovci (SRB)
25.05.2022
İHRACAT
14 KM
İTHALAT
6 KM
TIR PARKI
0 ARAÇ
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND "DİJİTALLEŞME ÇALIŞMA GRUBU" BAŞKAN VE BAŞKAN YARDIMCISI SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ!
UND "DİJİTALLEŞME ÇALIŞMA GRUBU" BAŞKAN VE BAŞKAN YARDIMCISI SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ!
A+A-
UND

UND Üyelerinin Endüstri 4.0’a daha hızlı uyum sağlayabilmesi ve sektörün dijital dönüşümüne katkı sağlayabilmek adına kurulan "Dijitalleşme Çalışma Grubu" toplantısı 19 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

UND'nin Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) ve Kodsuz Yazılım Geliştirme Platformları (No-code development platform) ile gerçekleştirmiş olduğu görüşmeler hakkında ön bilgilendirmeler yapılmıştır.
Önümüzdeki toplantılarda yapılması ön görülen toplantılar ve görüşülmesinde fayda görülen konu başlıkları hakkında görüş alışverişinde bulunulmuştur.

A ve B grubu olarak Alt çalışma grupları oluşturulan Dijitalleşme Çalışma Grubunda, Çalışma Grubu Başkan ve Yardımcısı seçimleri gerçekleştirilmiştir.
(A Grubu: Dijitalleşmiş Firmalar, B Grubu: Dijitalleşme Aşamasında Olan Firmalar)

Yapılan seçimlere göre;
A Grubu Başkanı Cüneyt Ergen (Alışan Lojistik), Başkan Yardımcısı Feryal Selvi (TOBBUND),
B Grubu Başkanı Taygun Durmaz (Omsan Lojistik), Başkan Yardımcısı Barbaros Büyükyılmaz (Toros Nakliyat)
Sosyal Medya ve Tanıtım Sorumlusu olarak ise Zülal Çimagil (Toros Nakliyat) seçilmiştir.

Toplantıya; UND Yönetim Kurulu II. Başkanı Şerafettin Aras (Hilal Trans), UND Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Güner (Trans Lojistik), Adil Özkan (Elpar), Barbaros Büyükyılmaz (Toros Nakliyat), Berke Gözüm (SGS TransitNet), Bilal Özer (Özer Taşımacılık), Bilal Yeşil (Altek), Burak Özaslan (Canmar), Canan Cellat (TOBB UND), Cüneyt Ergen (Alışan Lojistik), Enes Şaşmaz (Logitrans), Erman Deniz (Erman Nakliyat), Fehmi Turgut (Bulkan), Feryal Selvi (TOBB UND), Furkan Aras (Hilal Trans), Mustafa Özkan (Elpar), Murat Topkaya (Hilal Trans), Mehmet Yüce (Logitrans), Mert Osman Çimagil (İnterkombi), Muharrem Aytekin (Aytekin), Mustafa Yaldız (Destan), Murat Topkaya (Hilal Trans), Gonca Müge Durnalı (Schenker Arkas), Oğuz Taner (Şahin), Onur Dal (Hilal Trans), Sedat Gökçe (Schenker Arkas), Talha Çimagil (Toros), Taygun Durmaz (Omsan Lojistik), Türkkan Alkan (Hilal Trans), Zülal Çimagil (Toros) ve Berkalp Kaya (UND Uzmanı), İhsan Ölmez (UND Uzman Yrd.), Seda Gültekin (UND Eğitim Merkezi Sorumlusu) katılım sağlamıştır.

UND Dijitalleşme Çalışma Grubu, Dijitalleşme uygulmalarının taşımacılık ve lojistik sektörüne etkileri ve sektör firmalarının dijitalleşme alanındaki ihtiyaçlarının karşılanması, mevcut sorunlarına dijitalleşme yoluyla çözüm aranması ile alakalı çalışmalar yapmak, bu çalışmalar ile alakalı düzenli raporlar yayınlamak, bu çalışmalardan üyelerini, kamu kurum ve kuruluşlarını haberdar etmek, üyelerine özel etkinlikler düzenlemek için faaliyet gösterecektir.

Çalışma Grubunda Başkan ve Başkan Yardımcılığı görevine getirilen üyelerimizi kutluyor, ve tüm katılımcılarımız adına başarılı bir dönem olmasını diliyoruz.

Çalışma grubu hakkında detaylı bilgi almak için;

Berkalp Kaya
0531 250 41 95

İhsan Ölmez

0530 344 51 17

Çalışma grubuna katılmak isteyen UND üyesi firmalar www.unddijital.com adresinde yer alan "bize katılın" başlığındaki form aracılığı ile başvurularını yapabilirler.