UND Bursa Bölge Çalışma Grubu Toplantısı Gerçekleştirildi - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND BURSA BÖLGE ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
UND BURSA BÖLGE ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
A+A-
UND Bursa Bölge Çalışma Grubu Toplantısı Gerçekleştirildi

Bursa Çalışma Grubu Toplantısı 16 Şubat tarihinde gerçekleştirildi. Toplantı öncesinde Çalışma Grubu ve UND Heyeti, Uludağ Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Sayın Hüseyin Şanverdi’ye nezaket ziyaretinde bulunuldu. Sektörümüze ve heyetimize yakın ilgi ve alaka gösteren Sayın Şanverdi’ye teşekkür ediyoruz.

Bölge Müdürü ziyaretinin akabinde Bursa Çalışma Grubu, geniş katılımlı bir toplantı ile gerçekleştirildi. Toplantıya Bursa ilimizde yerleşik C2 yetki belgesi olan tüm firmalar davet edildi ve UND’nin çalışmaları hakkında bilgi sahibi olunması sağlandı. Toplantıda, Ankara Vize Ofisi’nin de açılmasını talep eden Çalışma Grubu üyelerine ASC Vize Ankara ofisi ve genel olarak vize süreçleri, izinli gönderici uygulamaları, dönemsel kullanıma açılan geçiş belgeleri, TİO yetki belgesi indirim alım şartları ve son başvuru tarihi, sınır kapısı doktor kontrolü uygulamaları ve UND tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi paylaşıldı.

Toplantıda, UND’nin çalışmaları hakkında detaylı bilgi paylaşan Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ersan Keleş ve Çalışma Grubu Başkanı Sayın Fahrettin Arabacı’ya ve UND’nin çalışmaları hakkında olumlu değerlendirmelerde bulunan Bursa Çalışma Grubumuzun tüm üyelerine katılımları ve destekleri için teşekkür ederiz.

Toplantıya; Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Keleş (Reis Taşımacılık), Çalışma Grubu Başkanı Fahrettin Arabacı (ARCLOG), Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı Yahya Kaderhan (Kaderhan) ve Cenk Kabaoğlu (Kuzeyhan), Çalışma Grubu Üyeleri, Mahmut Kasap (Trans 16 Lojistik), Mustafa Kaderhan (Kaderhan Lojistik), Arif Doğan (ARF Lojistik), Haldun Kabaoğlu (Akarnak), Ayhan Korkmaz (Akran), Özcan Özkes (Beyaztur), Kenan Bulak (Bulaktrans), Yusuf Pakyürek (Paktrans), Emin Akay (Bella Loj.), Bilal Karakoyun (Vakit Loj.), UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel ve İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Elif Savrum katılım sağladı.