Türkiye Nakliyeciler Derneği UND’ye Tebrik Ziyareti Gerçekleştirdi - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /TÜRKİYE NAKLİYECİLER DERNEĞİ UND’YE TEBRİK ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ
TÜRKİYE NAKLİYECİLER DERNEĞİ UND’YE TEBRİK ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ
A+A-
Türkiye Nakliyeciler Derneği UND’ye Tebrik Ziyareti Gerçekleştirdi

Türkiye Nakliyeciler Derneği Başkanı ve üyeleri, Mart ayında gerçekleşen UND Genel Kurulu sonrası seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras ve yeni yönetimi tebrik ziyaretinde bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette, dernekler arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi, sektöre fayda sağlayacak projeler üzerinde birlikte çalışmalar yürütülmesi ve birlikte hareket etmenin önemi vurgulandı.

TND Başkanı Hakkı Başman ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri tarafından, yeni yönetime başarılar dileyerek bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de her iki Dernek arasındaki iyi ilişkilerin devam ettirileceği belirtildi.

Ziyarete, Türkiye Nakliyeciler Derneği Başkanı Hakkı Başman, Başkan Yardımcısı, Zeki İnan ve Genel Sekreter Doğukan Taşçıoğlu katılım gösterdi. UND adına, Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras, Yönetim Kurulu Üyeleri, Oğuz Kurt, Yusuf İlboğa, Erhan Güneş, Ferhan Demirel, UND İcra Kurulu Başkan Yardımcıları Elif Savrum, Kadir Çirkin, İbrahim Divitçi ve Uzman Hatice Hacısalihoğlu toplantıya katılım gösterdi