TOBBUND, Konya ve Kayseri Bölgesinde Bilgilendirme Toplantıları Gerçekleştirdi - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /TOBBUND, KONYA VE KAYSERİ BÖLGESİNDE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRDİ
TOBBUND, KONYA VE KAYSERİ BÖLGESİNDE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRDİ
A+A-
TOBBUND, Konya ve Kayseri Bölgesinde Bilgilendirme Toplantıları Gerçekleştirdi

Uluslararası karayolu taşımacılığı yapan firmalar, iç gümrüklerde transit işlemleri için süre harcamadan, İstanbul trafiğine girmeden; Kapıkule, Hamzabeyli ve İpsala sınır kapılarına yakın mesafede bulunan “Kolay Transit Merkezi” projesinin tanıtımı ve TOBBUND hizmetlerinin anlatıldığı bölge toplantıları devam ediyor.

Konya ve Kayseri’de gerçekleşen toplantılarda TOBBUND; Şirketin genel faaliyetleri hakkında bilgilendirme, “Kolay Transit Merkezi” kapsamındaki İzinli Gönderici işlemleri, TOBBUND’nin yurtdışı operasyonları, POAŞ işbirliğiyle geliştirilen TOBBUND Border Pass Kart tanıtımı, İdari para cezaları ve çözüm yolları, açık beyanı kapatmada yaşanan zorluklar, NCTS Hub programının kullanımı, işlevselliği ve detayları hakkında bilgilendirme gibi sektörü yakından ilgilendiren konular katılımcılarla paylaşıldı.

Kayseri’de gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy yaptı. Lojistik sektörünün önemine vurgu yapan Başkan Ömer Gülsoy sektör firmalarının ve UND’nin, yardım yüklerinin Deprem bölgesine taşınmasında gösterdiği yoğun çabalarından dolayı teşekkür etti.