TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Başkanlığı’na UND Başkanı Şerafettin Aras Seçildi - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /TOBB TÜRKİYE ULAŞTIRMA VE LOJİSTİK MECLİSİ BAŞKANLIĞI’NA UND BAŞKANI ŞERAFETTİN ARAS SEÇİLDİ
TOBB TÜRKİYE ULAŞTIRMA VE LOJİSTİK MECLİSİ BAŞKANLIĞI’NA UND BAŞKANI ŞERAFETTİN ARAS SEÇİLDİ
A+A-
TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Başkanlığı’na UND Başkanı Şerafettin Aras Seçildi

TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi toplantısı 21 Şubat 2024 Çarşamba günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Yardımcısı Tamer Kıran’ın Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda UND Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras, TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Başkanlığı’na seçildi.

TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen toplantıya, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı (UAB) Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdür Yardımcısı Dr. Murat Korçak, Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras, Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bilgehan Engin ve Sektör Meclisine üye kurum temsilcileri iştirak etti. Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi M. Cihat Lokmanoğlu toplantıya video konferans sistemiyle katıldı.

Toplantıda, TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Başkanlığı’na UND Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras, Başkan Yardımcılığına ise UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilgehan Engin seçildi.