Taşımacının Başucu Kitabı Bilgilendirme Webinarı Gerçekleştirildi - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /TAŞIMACININ BAŞUCU KİTABI BİLGİLENDİRME WEBİNARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
TAŞIMACININ BAŞUCU KİTABI BİLGİLENDİRME WEBİNARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
A+A-
Taşımacının Başucu Kitabı Bilgilendirme Webinarı Gerçekleştirildi

Bilindiği üzere, sektör için önemli bir kaynak niteliğindeki “Taşımacının Başucu Kitabı” 25 Mayıs 2024 tarihinde lansman gerçekleştirilerek yayımlanmış idi.

Bu çerçevede, Taşımacının Başucu Kitabı'nın sektörümüzün tüm paydaşlarına detaylı olarak tanıtılması için eserin değerli yazarları Av. Naz Ege EGE, Av. Egemen Gürsel ANKARALI, Av. Dr. Turkay ÖZDEMİR tarafından 6 Haziran 2024 tarihinde bir bilgilendirme webinarı gerçekleştirilmiştir.

Düzenlenen webinarın ilk bölümünde, sektörümüze fayda sağlayacak, güncel ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte hazırlanan başucu kitabı hakkında genel bilgilendirme ve değerlendirme yapılmış olup akabinde sektör ilgililerinden gelen sorular kıymetli kitap yazarları tarafından yanıtlanmıştır.

Ayrıca, Mart ayında yapılan UND 41. Genel Kurulumuzda üyelerimizle buluşan Taşımacının Başucu Kitabı sektörden gelen yoğun talep doğrultusunda satışa çıkarıldı.

Aşağıdaki linkte bulunan talep formunun doldurulması ve ödeme dekontunun sisteme yüklenmesi halinde kitap tarafınıza karşı ödemeli kargo edilecektir.

Kitabın birim fiyatı: 1.200 ( KDV dahil)

Talep formuna ulaşmak için

https://form.jotform.com/240222964511954