Sektör Geleceğine Sahip Çıktı: “Başkan Nuhoğlu” Dedi - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /SEKTÖR GELECEĞİNE SAHİP ÇIKTI: “BAŞKAN NUHOĞLU” DEDİ
SEKTÖR GELECEĞİNE SAHİP ÇIKTI: “BAŞKAN NUHOĞLU” DEDİ
A+A-
Sektör Geleceğine Sahip Çıktı: “Başkan Nuhoğlu” Dedi

UND’nin 40. Seçimli Genel Kurul Toplantısı tarihi bir katılama sahne olurken, 482 oy alan Çetin Nuhoğlu tekrar başkan seçildi. Nuhoğlu, “Sektör geleceğine sahip çıktığını gösterdi. Bu kadar büyük katılımla buraya gelerek oy kullanan sektör mensuplarımızla gurur duyuyorum. Bu birlikteliği dosta düşmana bir kez daha gösterdik” dedi.

UND 40. Genel Kurul Toplantısı 24 Haziran’da yapıldı. Pandemi şartları nedeniyle 4 ayrı salonda yapılan Genel Kurul’da, sektör temsilcileri 6 sandıkta oy kullandılar. UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu beyaz liste, Birlikte Güçlüyüz Platformu’nu temsilen Fevzi Çakmak mavi liste ile seçime girdi. Yapılan oylama sonucunda Başkan Nuhoğlu’nun bulunduğu beyaz liste 671 oyun 482’sini alırken, mavi liste 185 oyda kaldı.

Divan Başkanlığı seçimi, Yönetim Kurulu’nun ibrası ve tüzük değişikliği tamamlandıktan sonra UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Fevzi Çakmak birer konuşma yaptılar.

Başkan Nuhoğlu yaptığı konuşmada, “Artık geleceğe bakmak istiyorum. Biz proje insanlarıyız, artık dijitalleşmeyi, yeni tedarik zinciri akışını, ülkemizin yeni arayışta öne çıkmasını sağlayacak adımları konuşmak istiyorum” dedi.

Fevzi Çakmak da “Birlikte güçlüyüz Platformu olarak bize destek veren arkadaşlarla 1.5 yıldır birlikte yürüyoruz. Birlikte olursak güçlü olacağımıza inanıyoruz. Aynı yöne bakarsak aynı hedefe koşarsak başarılı oluruz” dedi.

Seçimi kazandıktan sonra teşekkür konuşması yapan Nuhoğlu, ardından sektör temsilcileriyle aile fotoğrafı çektirdi.

Yapılan Genel Kurul sonrası seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri ile ilk Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Şerafettin Aras II. Başkanlık görevine seçilirken Murat Baylara YKB Yardımcısı olarak Saymanlık görevini aldı