Mardin Ve Şırnak Bölgesi Nakliyecileri UND İftarında Buluştu - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /MARDİN VE ŞIRNAK BÖLGESİ NAKLİYECİLERİ UND İFTARINDA BULUŞTU
MARDİN VE ŞIRNAK BÖLGESİ NAKLİYECİLERİ UND İFTARINDA BULUŞTU
A+A-
Mardin Ve Şırnak Bölgesi Nakliyecileri UND İftarında Buluştu

Mardin ve Şırnak Bölge İftar Yemeği UND Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Aydoğan ev sahipliğinde gerçekleşti. Yemeğe Mardin ve Şırnak bölgesinden gelen sektör temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.

Mardin ve Şırnak Bölge İftar Yemeği 28 Nisan’da Mardin’de yapıldı. UND Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muhittin Ocak, UND Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Aydoğan, Mardin Ticaret Odası Başkanı Mehmet Ali Tutaşı, Kızıltepe Ticaret Odası Başkanı Mahmut Dündar ile TOBBUND Satış Pazarlama Müdürü Mahmut Kalkan ve Promoteon Türkiye Satış Müdürü Uğur Aydın’ın yer aldığı yemekte sektör temsilcileri hazır bulundu.

UND Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Aydoğan açılışta yaptığı konuşmada TOBBUND ve Prometeon’a verdikleri destek için teşekkür etti.

TOBBUND Satış Pazarlama Müdürü Mahmut Kalkan, Mardin ve Şırnak bölgesi nakliyecilerinin ağırlıklı olarak Habur çıkışlı çalıştıklarını ancak Avrupa’ya yapılan taşımalarda artış olduğunu belirterek, “Avrupa’ya yapacağınız tüm taşımalarda TOBBUND en büyük destekçinizdir” dedi. Kalkan, TOBBUND’nin Kapıkule ve Hamzabeyli sınır kapılarına 20 kilometre mesafede inşa ettiği İzinli Gönderici alanı hakkında bilgiler vererek projenin yapılacak taşımalarda nakliyecilere sunacağı avantajları anlattı.

Promoteon Türkiye Satış Müdürü Uğur Aydın da yaptığı konuşmada sundukları ürünler ve hizmetler hakkında bilgiler verdi. “Sizler bölgenin sadece yükünü çekiyorsunuz bizler de lastiklerle yükünüze ortak olmaya çalışıyoruz” diyen Aydın, Pirelli Prometeon Fabrikası’nın 1963 yılında kurulduğunu ve Türkiye’nin ilk lastik fabrikası olduğunu söyleyen Aydın, “Tamamen Prometeon mühendisliği ile üretilen yeni seri lastiklerimizle de geleceğe umutla bakıyoruz” diye konuştu.