Kafkasya Çalışma Grubumuz Türkiye ve Rusya Arasında Çalışan Ro-Pax Şirketleriyle Bir Araya Geldi - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /KAFKASYA ÇALIŞMA GRUBUMUZ TÜRKİYE VE RUSYA ARASINDA ÇALIŞAN RO-PAX ŞİRKETLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
KAFKASYA ÇALIŞMA GRUBUMUZ TÜRKİYE VE RUSYA ARASINDA ÇALIŞAN RO-PAX ŞİRKETLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
A+A-

Bölge Çalışma Gruplarımızın talebi üzerine, Kafkasya Çalışma Grubumuz çevrimiçi toplantıyla Türkiye ve Rusya arasında faaliyet gösteren ve hat kurmayı planlayan Ro-Pax şirketi temsilcileriyle bir araya geldi.

Toplantılarımıza Evrim Ro-Ro, FMS Group Gemi Acenteliği, Lider Denizcilik, Uçak Kardeşler Temsilcileri katılım sağlayarak, Türkiye ve Rusya arasında Ro-Pax navlun ücretlerinin düşürülmesi gerekliliği, ülkemiz ihracatı ve taşımacılığı için Türkiye’nin birçok limanı ile Rusya arasında düzenli seferlerin gerçekleştirilmesi ihtiyacı tüm hatlarıyla ele alındı.

Firma Temsilcileriyle hatların geliştirilmesi için ulusal ve uluslararası alanda ortak girişimlerin alınması ve sürdürülmesi kararı alındı.

Toplantılara, UND Yönetim Kurulu Üyeleri Fırat Başbilen ve Alişan Topaloğlu başkanlık edip, Çalışma grubu üyeleri katılım sağlarken, İcra Kurulu adına İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Evren Bingöl, İcra Kurulu Üyesi Alpdoğan Kahraman ve İstatistik Uzmanı Cansu Kırık katılım sağladı.