IRU Tepe Yöneticisi Ödülü Başvurusu için Son Gün 9 Mart 2020 - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /IRU TEPE YÖNETİCİSİ ÖDÜLÜ BAŞVURUSU İÇİN SON GÜN 9 MART 2020
IRU TEPE YÖNETİCİSİ ÖDÜLÜ BAŞVURUSU İÇİN SON GÜN 9 MART 2020
A+A-
IRU Tepe Yöneticisi Ödülü Başvurusu için Son Gün 9 Mart 2020

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) tarafından düzenlenen “IRU Tepe Yönetici Ödülleri” için 2020 yılı başvuruları başladı.

Sadece üyelerimizin katılımına açık olan bu son derece prestijli ödülü ve sağlayacağı uluslararası saygınlığı ve takdiri kazanmak için karayolu taşımacılığı sektöründe aktif olarak görev alındığının, geniş bir mesleki tecrübeye sahip olunduğunun ve yönetici olarak belirgin başarıların elde edildiğinin kanıtlanması gerekmektedir. Başarılı sektör yöneticilerine ödül getirecek örnek davranışlar arasında ilgili firma içinde ahlaki değerler, çalışma standartları gibi konularda bir dizi temel değeri hayata geçirmiş olmak, ayrıca çevrenin korunması, karayolu güvenliği ve üretkenlik alanlarında iyileşme sağlayacak yenilikçi çözümlerin bulunmuş olması gibi kazanımlar yer almalı; başvuran yöneticilerin meslektaşlarına, IRU üyesi olan derneğine karşı vefakâr tutum takınmış olması ve kendilerinin ve çalışanlarının uygun mesleki eğitimlere katılarak önemli bilgi birikimi elde etmesini sağlamış olmaları gerekmektedir.

Tüm adaylar son başvuru tarihi olan 9 Mart 2020 tarihine kadar aşağıda yer alan hususlara dikkat ederek başvurularını ilgili online form üzerinden UND’ye iletmelidir.

ÖNEMLİ UYARI:

  • Ödül kriterlerinin TAMAMINA, EKSİKSİZ şekilde uygun olunduğunu ifade eden ve adayının bu ödüle neden layık olduğunu açıklayan bir yazı ayrıca başvuru evrakları arasında Derneğimize gönderilmelidir.
  • Ödüle "sadece şirketin EN ÜST DÜZEY Yöneticisi" aday gösterilebilir.
  • Ödül aynı kişiye “sadece 1 kez” verilmektedir.
  • Bir firmadan sadece 1 kişi ödül alabilmektedir.

Yukarıdaki kriterler ile ilgili kanıtlayıcı belgeler arasında “Aday Başvuru Üst Yazısı, Üyelik Belgeleri, Aidat Makbuzları, Üyelik Sözleşmeleri, Şirketin son faaliyet raporu, yöneticilerin ÜDY belgeleri, eğitim sertifikaları, diplomaları, TIR Karnesi kullanımlarını gösteren TOBB kaynaklı belgeler, IRU’nun etkinliklerine katılımlarıyla ilgili belgelerin” elektronik ortamda yüklenmesi gerekmektedir.

Kazanan yöneticiler, profesyonelliklerini ve karayolu taşımacılığı şirketlerinin sunduğu kaliteli hizmetleri tanıtarak mesleğin ve sektörün imajını güçlendirecekleri özel bir törende, medyanın da katılımıyla ödülünü alacaktır.

Sektörümüzün en üst düzey yöneticilerini uluslararası alanda onurlandırmayı amaçladığımız bu ödüle başvurularınızı bekliyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.

IRU Başvuru Şartları

https://form.jotform.com/200163352459956