UND Hatay Bölge Heyeti Cilvegözü Mülki İdare Amirliği ve Cilvegözü Gümrük Müdürlüğüne Nezaket Ziyaretinde Bulundu - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND HATAY BÖLGE HEYETİ CİLVEGÖZÜ MÜLKİ İDARE AMİRLİĞİ VE CİLVEGÖZÜ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜNE NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU
UND HATAY BÖLGE HEYETİ CİLVEGÖZÜ MÜLKİ İDARE AMİRLİĞİ VE CİLVEGÖZÜ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜNE NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU
A+A-
UND Hatay Bölge Heyeti Cilvegözü Mülki İdare Amirliği ve Cilvegözü Gümrük Müdürlüğüne Nezaket Ziyaretinde Bulundu

UND Hatay Bölge Heyeti Cilvegözü Mülki İdare Amiri Sayın Orhan Aktürk ve Cilvegözü Gümrük Müdürlüğü görevine yeni atanan Sayın Yusuf Değirmenci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Görüşmelerde Cilvegözü ve Zeytindalı sınır kapılarının kapasiteleri ve işlem hacimleri ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Yapılan görüşmelerde, Zeytindalı sınır kapısının günlük işlem hacmi 200 araç olup hali hazırda günlük ortalama 150 araç çıkışı gerçekleşmektedir. Cilvegözü sınır kapısının ise günlük işlem kapasitesi 350-400 araç olup Suriye ile ikili ve transit ticari ilişkilerimizin yeniden canlanması durumunda bu sayının ikiye katlanacağı ortak görüşü dile getirildi. Cilvegözü Mülki İdare Amiri Sayın Orhan Aktürk ve Cilvegözü Gümrük Müdürü Yusuf Değirmenci gümrük müdürümüz mevzuat çerçevesinde daima sektöre destek olmaya gönüllü olduklarını ifade etti.

Ziyarete Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Gül, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdurrahim Kılıç, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kuş, Hamit Şanverdi, Gökhan Kavak, M.Ramiz Kılınç, Çalışma Grubu Üyesi Yusuf Günsaldı, Şehap Ramazan, Üyemiz Mehmet Arslan (Trans Mehmet Selim) ve Reyhanlı TSO Meclis Üyesi Loj. Meslek Komite Temsilcisi Faris İri ve Hatay Bölge Temsilcisi Fulya Özdemir katılım sağladı.