Genç UND, Geleceğin Lojistik Uzmanları Sertifika Programında” Dereceye Girenler Belli Oldu - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /GENÇ UND, GELECEĞİN LOJİSTİK UZMANLARI SERTİFİKA PROGRAMINDA” DERECEYE GİRENLER BELLİ OLDU
GENÇ UND, GELECEĞİN LOJİSTİK UZMANLARI SERTİFİKA PROGRAMINDA” DERECEYE GİRENLER BELLİ OLDU
A+A-
Genç UND, Geleceğin Lojistik Uzmanları Sertifika Programında” Dereceye Girenler Belli Oldu

“Lojistik Sektörünün Rekabetçi Geleceğini Bugünden İnşa Etmek” vizyonuyla hayata geçirilen “Genç UND Geleceğin Lojistik Uzmanları Sertifika Programı” ilk mezunlarını verdi.

Uluslararası yük taşımacılığı ve lojistik sektörünün ikinci ve üçüncü kuşak profesyonellerinin küresel rekabete en etkin şekilde hazırlanmasına destek olmak amacıyla; 30 Ocak 2021 tarihinde UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Okumuş’un açılış konuşmaları ile eğitim yolculuğuna başlayan program 12 Haziran’da tamamlandı.

Genç UND Akademi-İstanbul Üniversitesi (Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi ve Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi) işbirliğinde on-line platformda gerçekleştirilen program kapsamında toplam 33 ders gerçekleştirilirken; program lojistiğin güncel konularında uzman konukların katıldığı webinar’ler ile desteklendi.

Program kapsamındaki dersler, İstanbul Üniversitesi SEM’in bilgi teknolojileri altyapısı üzerinden, online olarak, Çarşamba günleri 19:30 – 21:30, Cumartesi günleri de 14:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştirildi. Canlı dersleri takip edemeyen katılımcılar ise sisteme yüklenen videoları ve sunumları kendilerine verilen kullanıcı adı ve şifreleri sayesinde daha sonra takip etme imkanı da buldu.

UND-İstanbul Üniversitesi “Geleceğin Lojistik Liderleri” Sertifika Programı’nın 1. Dönemi Tamamlandı

Genç UND Akademi “Geleceğin Lojistik Uzmanları Sertifika Programı, 13 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen Final sınavı ile sona erdi.

Programın ilk mezunları arasında yapılan değerlendirmede; Genç UND Akademi “Geleceğin Lojistik Liderleri” Programı 1. Dönem mezunları arasında birinciliği alan Genç UND’li Taygun DURMAZ (Omsan Lojistik) oldu.

“Geleceğin Lojistik Liderleri” Dönem Mezunlarında Dereceye Giren Genç UND’liler

Program süresince derslere katılımlar ve vize ve final sınav sonuçlarına göre 1. Dönem mezunları arasında 2’nciliği Sedat GÖKÇE (Schenker Arkas), 3’ncülüğü Ali KUŞ ve Gonca Müge DURNALI (Schenker Arkas) paylaşırken, 4’ncülüğü Muhammed Barbaros Büyükyılmaz (Toros Ulus. Nak.), 5’nciliği ise Talha ÇİMAGİL (Toros Ulus. Nak.) hak kazandı.

Bu vesileyle, Sertifika Programımızı derece ile tamamlayan mezunlarımızı ve Programın ilk mezunu olmaya hak kazanan 84 Genç UND’liyi kutlar, başarılarının devamını dileriz.