Geleceğin Lojistik Uzmanları Sertifika Programı’nın 3. Dönemi Başladı - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /GELECEĞİN LOJİSTİK UZMANLARI SERTİFİKA PROGRAMI’NIN 3. DÖNEMİ BAŞLADI
GELECEĞİN LOJİSTİK UZMANLARI SERTİFİKA PROGRAMI’NIN 3. DÖNEMİ BAŞLADI
A+A-

Genç UND Akademi ve İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi işbirliğinde düzenlenen “Geleceğin Lojistik Uzmanları” Sertifika Programının üçüncüsü 22 Ekim Cumartesi günü başladı. 3 ay sürecek program sonunda belli şartları sağlayan ve sınavlarda başarılı olan katılımcılar, UND ve İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi imzalı diplomaya sahip olacaklar.

Lojistik sektörü girişimcilerinin ikinci, üçüncü kuşak temsilcilerini geleceğin dünyasına hazırlamak için kurulan “Genç UND Akademi”nin “Geleceğin Lojistik Uzmanları” Sertifika Programının üçüncü eğitim dönemine başladı. UND’nin Ford Trucks sponsorluğunda İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi ve Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle hayata geçirdiği sertifika programı on-line platformda düzenlenecek olup program kapsamında toplam 36 ders gerçekleştirilecek; program lojistiğin güncel konularında uzman konukların katıldığı webinarlar ile desteklenecek.

Genç UND’nin 22 Ekim Cumartesi günü başlayan ilk dersin açılışına katılan UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ebru Demirci programın lojistik sektörüne uzman yöneticiler katacağını ve sektörün gelişmesine büyük katkı sunacağını anlattılar.

UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel Genç UND Akademi içerisinde oluşturulan Geleceğin Lojistik Uzmanları sertifika programın ilk iki döneminin çok başarılı geçtiğini ve çok güzel geri dönüşler aldığını aktararak “ Ululararası nakliye sektörü dinamik büyük bir sektörüdür, ihracatın itici gücü konumundayız ve bu sektörde yetişmiş donanımlı insan kaynağına ihtiyacımız var, bizde bu eğitimlerle buna katkı sunuyoruz” dedi.

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ebru Demirci yaptığı konuşmada sunulan ders içeriğinin sektörde alınabilecek en geniş kapsamlı eğitim programı olduğunu belirtti.