FIATA Başkanı Turgut Erkeskin UND Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /FIATA BAŞKANI TURGUT ERKESKİN UND YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI
FIATA BAŞKANI TURGUT ERKESKİN UND YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI
A+A-

UND Yönetim Kurulu Toplantısı, Logitrans fuarı kapsamında 15 Kasım Çarşamba günü Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri Merkezinde gerçekleştirildi. Asil ve Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri, Yüksek Haysiyet Divanı, Yüksek İstişare Konseyi ve Denetleme Kurulu Üyelerinin katıldığı toplantıda UND Üye Çalışma Grubu Toplantılarından gelen talepler ve İcra Kurulunun faaliyetleri değerlendirildi.

Brüksel'de yapılan Dünya Kongresi’nde FIATA Başkanlığına seçilen Sayın Turgut Erkeskin UND Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı. Erkeskin, 22 Kasım 2023 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan FIATA Karayolu Çalışma Toplantısı hakkında bilgi vererek, UND’yi toplantıya davet etti. Özellikle son dönemlerde bölgede yaşanan gelişmeleri değerlendiren Erkeskin, FIATA ve UND arasındaki iş birliğinin daha da güçlendirilmesinin önemine vurgu yaptı.

Bilgi ve tecrübesiyle sektörün gelişimine büyük katkı sunacağına inandığımız FIATA Başkanı Sayın Turgut Erkeskin’e UND Başkanı Şerafettin Aras tarafından tebrik plaketi takdim edildi.