DKV & UND İşbirliği İle Avrupa, Rusya ve BDT Ülkelerinde Geçerli Akaryakıt Kart Hizmetleri - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /DKV & UND İŞBİRLİĞİ İLE AVRUPA, RUSYA VE BDT ÜLKELERİNDE GEÇERLİ AKARYAKIT KART HİZMETLERİ
DKV & UND İŞBİRLİĞİ İLE AVRUPA, RUSYA VE BDT ÜLKELERİNDE GEÇERLİ AKARYAKIT KART HİZMETLERİ
A+A-
DKV & UND İşbirliği İle Avrupa, Rusya ve BDT Ülkelerinde Geçerli Akaryakıt Kart Hizmetleri

Üyelerimizin en önemli gider kalemlerinin başında gelen akaryakıt maliyetlerinin düşürülmesi konusunda Derneğimiz, DKV kart şirketi ile UND üyelerine en kaliteli yakıtın uygun fiyatlarla temin edilebilmesi amacıyla işbirliği sözleşmesi imzalamıştır.

DKV geçerli akaryakıt istasyonlarının bulunduğu Avrupa ülkeleri, Rusya Federasyonu, Beyaz Rusya, Kazakistan, Gürcistan, Ukrayna ülkelerindeki yakıt alımlarında Uluslararası Nakliyeciler Derneği’nin üyesi olan nakliyecilere özel indirimler sağlanacak.

DKV akaryakıt kartları üyelerimize, geniş kapsama alanı, yüksek güvenlik standardı, esnek kart ayarları ve kart kısıtlama opsiyonları, detaylı faturalama ve raporlama imkanları ile otoyol hizmetlerinde destek sağlayacaktır. Ayrıca kart kullanımlarınızla alakalı 7/24 destek alabileceğiniz bir destek hattı kullanılabilecektir.

UND ile DKV arasında yapılan işbirliğinin tüm sektör için hayırlı olmasını diler, DKV tarafından üyelerimize sunulan bölgeye özel en iyi rekabetçi fiyat ile istasyon ağı genişliği ve uzman filo yönetimi imkanlarından faydalanılmasını önemle tavsiye ederiz.

DKV Euro Service İstanbul Ofisi

0216 468 28 00