Deprem Bölgesine Yapılan Yardımların Taşınması Hakkında Bilgi Talebi - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /DEPREM BÖLGESİNE YAPILAN YARDIMLARIN TAŞINMASI HAKKINDA BİLGİ TALEBİ
DEPREM BÖLGESİNE YAPILAN YARDIMLARIN TAŞINMASI HAKKINDA BİLGİ TALEBİ
A+A-

Sayın Üyemiz

Öncelikle Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve pek çok ilimizi etkileyen depremler nedeniyle kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Depremin ilk yaşandığı günden itibaren kurulan “UND Kriz Masası” üzerinden deprem bölgesine yardımların ulaştırılması amacıyla araç organizasyonu yapılmış üyelerimizin sağladığı araçlar aracılığıyla yardımların deprem bölgesine ulaştırılması sağlanmıştır.

Bu süreç içerisinde UND Krizi Masası üzerinden üyelerimizin araçları ile ücretsiz olarak yapılan yardım taşımaları kayıt altına alınmıştır. Ancak, üyelerimizin kendi iletişim kanalları üzerinden deprem bölgesine direk yaptığı yardım taşımaları kayıt altına alınamamıştır.

Yardım malzemelerinin deprem bölgesine ulaştırılması için yapmış olduğunuz bilā-bedel taşımaların kayıt altına alınması, sektörümüzün göstermiş olduğu dayanışmanın belirlenebilmesi ve resmi kurumların talepleri doğrultusunda yardım bilgilerinin paylaşılabilmesi amacıyla aşağıdaki linkte yer alan araç/yardım tablosunun doldurularak hatice.hacisalihoglu@und.org.tr ve info@und.org.tr adreslerine iletilmesini önemle rica ederiz.

Kayıt tablosuna ulaşmak için TIKLAYINIZ