UND Heyeti DEİK Gürcistan İş Konseyi Başkanı Osman Çalışkan İle Batum’da Bir Araya Geldi - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND HEYETİ DEİK GÜRCİSTAN İŞ KONSEYİ BAŞKANI OSMAN ÇALIŞKAN İLE BATUM’DA BİR ARAYA GELDİ
UND HEYETİ DEİK GÜRCİSTAN İŞ KONSEYİ BAŞKANI OSMAN ÇALIŞKAN İLE BATUM’DA BİR ARAYA GELDİ
A+A-
UND Heyeti DEİK Gürcistan İş Konseyi Başkanı Osman Çalışkan İle Batum’da Bir Araya Geldi

UND Heyeti, 01.12.2022 tarihinde DEİK Gürcistan İş Konseyi Başkanı Osman Çalışkan ile Batum’da bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıda, Gürcistan’a ve Gürcistan üzerinden yapılan taşımalarda yaşanılan sorunların önüne geçilebilmesi adına gerçekleştirilebilecek işbirlikleri görüşüldü.

Başta Sarp Sınır Kapısı olmak üzere, Türkiye-Gürcistan arasındaki sınır geçiş süreçlerinin iyileştirilmesine yönelik çözüm önerileri istişare edildi. Derneğimiz ile süregelen işbirliğinin önemine vurgu yapan Sayın Osman Çalışkan, geçiş sayılarının arttırılmasına yönelik projelerde gerekli tüm desteklerin sağlanmasına hazır olduklarını dile getirerek sınır geçişlerinin arttırılmasına yönelik görüşmelerde ortaklaşa hareket etmenin önemini vurguladı.

Bu vesileyle, başta Sayın Osman Çalışkan olmak üzere sektörümüzün ihtiyaçlarına yönelik desteklerini her daim hissettiğimiz DEİK Gürcistan İş Konseyine Derneğimiz adına teşekkürlerimizi sunarız.

Gerçekleştirilen görüşmeye UND Heyeti olarak Yönetim Kurulu Üyesi Alişan Ender Topaloğlu (Demirkol Nakliyat), Trabzon Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı Talat Parlak (Parlak Lojistik), İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Çirkin (UND), İcra Kurulu Üyesi Alpdoğan Kahraman(UND) ve Trabzon Temsilcisi Hakan Demircan (UND) katılım sağladı.