BTSO Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulundan UND’ye Ziyaret - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /BTSO LOJİSTİK A.Ş. YÖNETİM KURULUNDAN UND’YE ZİYARET
BTSO LOJİSTİK A.Ş. YÖNETİM KURULUNDAN UND’YE ZİYARET
A+A-
BTSO Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulundan UND’ye Ziyaret

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası( BTSO) Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Derneğimize bir ziyaret gerçekleştirildi

Yapılan ziyarette, BTSO Lojistik A.Ş. tarafından işletilen Bursa Yenişehir Havalimanındaki geçici depolama alanı hakkında bilgi aktarımında bulunuldu. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) iştiraki olarak kurulan BTSO Lojistik A.Ş. tarafından işletilen geçici depolama alanının, 9.500m2 kapalı alan, 10.000m2 açık alan, 3.000m2 gümrük sahası, 10 tonluk kantar ve -30 Derece Muhafazalı 4 Adet Soğuk Hava Deposu bulunduğu belirtilerek merkezin lojistikçilerin hizmetinde olduğu aktarıldı.

Turkish Cargo işbirliğinde Yenişehir Havalimanı’nda hava kargo taşımacılığı operasyonlarının da yürütüldüğü merkezde e-ticaret, Elektronik Ticaret Gümrük Beyannamesi işlemlerinin de yapılabildiği belirtildi.

Yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren UND Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın faaliyetlerini yakından takip ettiklerini bölge ihracatı için önemi katkılar sunduklarını ifade etti.

Toplantıya, UND Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras, BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Muhsin Koçaslan, BTSO Lojistik Konseyi Başkanı Ersan Keleş, BTSO Lojistik A.Ş. Yöneticisi Hayati Çekiç, BTSO Genel Sekreter Yardımcısı Okay Civelek, BTSO Lojistik Tesis Sorumlusu Sezgin Çal, Swissotel Uludağ Bursa Kurumsal Satış Müdürü Alpay Altay, UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel, İcra Kurulu Başkan Yardımcıları Elif Savrum, Kadir Çirkin ve Uzman Hatice Hacısalihoğlu katılım gösterdi.