Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ VE ULUSLARARASI NAKLİYECİLER DERNEĞİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ VE ULUSLARARASI NAKLİYECİLER DERNEĞİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
A+A-
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ile Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksek Okulu eğitimde iş birliği protokolü imzaladı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Him ve UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel tarafından imzalanan protokol kapsamında, Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu bünyesinde yer alan Lojistik ve Dış Ticaret Programlarında öğrenim gören öğrencilere staj imkânı sunularak öğrencilerin mesleki bilgi ve becerileri arttırılmaya çalışılacak. Ayrıca bu programlarda görevli akademik personele eğiticilerin eğitimi amacıyla birçok mesleki eğitim verilerek, ortak eğitim programları düzenlenecek ve ortak uluslararası projeler geliştirilecek.

Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulunda gerçekleştirilen toplantı ve imza törenine; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın HİM, Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bahattin Öztoprak, Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Uğur Soykan ve Öğr. Gör. Veli Başaranol, Meslek Yüksekokulu Sekreteri Murat MEMİŞ, Lojistik Programı öğretim elemanlarının yanı sıra UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel, UND İcra Kurulu Üyesi ve Eğitim Merkezi Müdürü Muammer Ünlü, UND Bolu Bölge Temsilcisi Nusret Özarslan, UND Bolu Yönetim Kurulu Üyesi ve Ulu Uluslararası Nakliyat Yetkilisi Necati Özmen, UND Bolu Çalışma Grubu Başkanı ve Kökez Nakliyat Yetkilisi Yılmaz Bakımcı ve UND Bolu Üyemiz Bolu Beyi Nakliyat Yetkilisi Ömer Gülen katıldı.

Protokol programı Meslek Yüksekokulumuzdaki Lojistik Simülasyon Laboratuvarının gezilmesi ile sona erdi.