Başkan Nuhoğlu’ndan Hatay’da Önemli Ziyaretler - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /BAŞKAN NUHOĞLU’NDAN HATAY’DA ÖNEMLİ ZİYARETLER
BAŞKAN NUHOĞLU’NDAN HATAY’DA ÖNEMLİ ZİYARETLER
A+A-

UND heyetinin saha ziyaretleri kapsamında Başkan Nuhoğlu beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile Cilvegözü Sınır Kapısı, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile Reyhanlı Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Sektörle ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulunurken Başkan Nuhoğlu, “Hatay için ihracat, ihracat için lojistik vazgeçilmezdir” dedi.

Son 10 yıldır ticaret yolları kapanan Hatay nakliyecisinin önce Mısır üzerinden sonra Süveyş Kanalı’nda zorlukla karşılaştığında yeni bir güçle mücadele ettiğini belirterek, “Sektörümüz Türk dış ticaretinin gururu olmuştur. Bu azim sektörü ayakta tutan en büyük güçtür” dedi

UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Cilvegözü Sınır Kapısı Mülki İdare Amiri ve Vali Yardımcısı Salih Altun ile görüştü.

UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurul Başkanı Hikmet Çinçin ve Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak ile bir araya geldi.

UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Reyhanlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Zaroğlu ile bir araya geldi.