UND Başkanı Aras, Ulaştırma Çalıştayı Öncesi Bakan Yardımcısı Sayın Durmuş Ünüvar ve Ekibi ile Bir Araya Geldi - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND BAŞKANI ARAS, ULAŞTIRMA ÇALIŞTAYI ÖNCESİ BAKAN YARDIMCISI SAYIN DURMUŞ ÜNÜVAR VE EKİBİ İLE BİR ARAYA GELDİ
UND BAŞKANI ARAS, ULAŞTIRMA ÇALIŞTAYI ÖNCESİ BAKAN YARDIMCISI SAYIN DURMUŞ ÜNÜVAR VE EKİBİ İLE BİR ARAYA GELDİ
A+A-

Uluslararası Nakliyeciler Derneği Başkanı Şerafettin Aras, 3-5 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek Çalıştay öncesinde Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Durmuş Ünüvar'ı makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette uluslararası taşımacılık sektörünün talep ve beklentileri aktarılmış olup görüşmeye Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Murat Baştor ve Daire Başkanı Hasan Boz eşlik etti.

Gerçekleştirilen görüşmede Sayın Ünüvar, uluslararası taşımacılık sektörünün talep ve beklentilerini dikkate alacaklarını ve çalıştay öncesinde aktarılan konuları değerlendireceklerini ifade etti.

Görüşmede, 3-5 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan çalıştayın, sektör paydaşlarının bir araya gelerek sektördeki mevcut durumu değerlendirmesi ve gelecek stratejilerini belirlemesi açısından önemli bir fırsat olacağı belirtildi.

Bu önemli buluşmaya ev sahipliği yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Ünüvar’a ve ekibine sektörümüz adına teşekkürlerimizi sunarız.