Bakan Karaismailoğlu Mardin'de UND Temsilcileri İle Bir Araya Geldi - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /BAKAN KARAİSMAİLOĞLU MARDİN'DE UND TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
BAKAN KARAİSMAİLOĞLU MARDİN'DE UND TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
A+A-

Mardin-Midyat Karayolu temel atma törenine katılan ve Ak Parti İl Başkanlığı binasının açılışını yapan Ulaştırme ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu,UND temsilcilerinin talepleri dinledi.

Altyapı ve Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu , Uluslararası Nakliye sektöründe yaşanan sorunları bölge temsilcilerinden dinledi, çözüm için sorunların takipçisi olacağını söyledi.

Bakan Karaismailoğlu ile görüşen, UND Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Aydoğan, Kazakistan, Azerbaycan ve Irak’ta yaşanan sektör sıkıntıları içeren bir doya takdim etti, sorunları anlattı ve sorunların çözümü için destek istedi.

Aydoğan “T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu 'a Uluslararası Nakliye sektöründe yaşadığımız sorunları sözlü ve yazılı olarak kendisine ilettik.(Kazakistan, Azerbaycan ve Irak sektör sorunları).Sayın Bakanımızdan çözümler için takip sözü aldık kendisine şimdiden şükranlarımızı sunarız.Bu görüşme için katkı sağlayan sayın valimiz Mahmut Demirtaş,Mardin millet vekillerimiz sayın Cengiz DEMİRKAYA ve sayın Şehmus Dinçer ve il başkanımız sayın Faruk Kılıç beyefendiler'e teşekkürler ederiz..” dedi.