UND'nin Psikoteknik Değerlendirme Çözüm Ortağı Hatay'da Faaliyet Gösterecek - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /UND'NİN PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME ÇÖZÜM ORTAĞI HATAY'DA FAALİYET GÖSTERECEK
UND'NİN PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME ÇÖZÜM ORTAĞI HATAY'DA FAALİYET GÖSTERECEK
A+A-

4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ve ilgili Yönetmeliğe göre; Ticari Araç kullanan sürücülerin “Şoförlük mesleği bakımından bedeni ve psikoteknik açıdan sağlıklı olduklarını gösteren bir sağlık raporunu, yetkili sağlık kuruluşlarından her 5 (beş) yılda bir” alması gerekmektedir.

Bu noktadan hareketle; UND üyesi firmalara ve çalışanlarına fayda sağlayabilmesi için Psikoteknik Değerlendirme Sektörünün Lider kuruluşu ALG Psikoteknik ile UND, Kasım 2019’da bir iş birliği anlaşması yapılmıştır

Bu anlaşma ile Dernek üye ve çalışanlarının Psikoteknik Değerlendirme TEST Süreçlerinde ALG’nin öz sermaye yatırımlı Merkezleri ve de çözüm ortaklı Merkezlerinde (81 il) TEST ücreti için Bakanlıkça belirlenmiş olan ASGARİ tutardaki hizmet bedeli üzerinden hizmet alımı sağlanabilecektir.

ALG Psikoteknik Artık Hatay’da

19 ilde 43 temsilciliği ve cözüm ortakları ile birlikte 81 ilde faaliyet gerçekleştiren ALG Psikoteknik, Hatay Değerlendirme Merkezini açarak bölge üyelerine hizmet sunmaya başlamıştır. “Haraparası Mah. 2. Dağınık Evler sok. Civelekzade Ebubekir Ağa B Blok No:2 D:1 Antakya / HATAY” adresinde faaliyete geçen ALG HATAY PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME MERKEZİNDEN Randevu almak için 0326 225 21 23 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Olası bir Trafik denetiminde 1.083 TL tutarındaki cezaya maruz kalmamak için Psikoteknik Değerlendirme Raporunu henüz almamış olan Şoförlerinizi bilgilendirmeniz faydalı olacaktır.

Önemli Not: Eğer kurumunuza bağlı çalışan şoförün “e-devlet sisteminde” “Psikoteknik Değerlendirme Raporu” görünmüyorsa; Rapor Yoktur, Geçersizdir.

Daha fazla bilgi için: www.algpsikoteknik.com adresinin ziyaret edebilirsiniz.

ALG - Psikoteknik Değerlendirme Merkezleri Listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ