2023 Yılı IRU Karayolu Taşımacılığı Tepe Yöneticisi Ödülü Başvuruları İçin Son Tarih 4 Nisan 2023 - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /UND'DEN HABERLER
  • /2023 YILI IRU KARAYOLU TAŞIMACILIĞI TEPE YÖNETİCİSİ ÖDÜLÜ BAŞVURULARI İÇİN SON TARİH 4 NİSAN 2023
2023 YILI IRU KARAYOLU TAŞIMACILIĞI TEPE YÖNETİCİSİ ÖDÜLÜ BAŞVURULARI İÇİN SON TARİH 4 NİSAN 2023
A+A-
2023 Yılı IRU Karayolu Taşımacılığı Tepe Yöneticisi Ödülü Başvuruları İçin Son Tarih 4 Nisan 2023

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) tarafından düzenlenen “IRU Tepe Yönetici 2023 Yılı Ödülleri ” başvuruları başladı.
Sadece UND üyesi firmaların katılımına açık olan bu son derece prestijli ödülü ve sağlayacağı uluslararası saygınlığı ve takdiri kazanmak için karayolu taşımacılığı sektöründe aktif olarak görev alındığının, geniş bir mesleki tecrübeye sahip olunduğunun ve yönetici olarak belirgin başarıların elde edildiğinin kanıtlanması gerekmektedir. Başarılı sektör yöneticilerine ödül getirecek örnek davranışlar arasında ilgili firma içinde ahlaki değerler, çalışma standartları gibi konularda bir dizi temel değeri hayata geçirmiş olmak, ayrıca çevrenin korunması, karayolu güvenliği ve üretkenlik alanlarında iyileşme sağlayacak yenilikçi çözümlerin bulunmuş olması gibi kazanımlar yer almalıdır.

Başvuru sahibi tepe yöneticilerinin uygun mesleki yeterlilik belgelerine sahip olmaları ve kendileri ile birlikte çalışanlarının uygun mesleki eğitimlere katılarak sektöre etki eden en güncel yasal ve operasyonel gelişmelerin takip edilmesini sağlamış olmaları gerekmektedir.

ÖNEMLİ UYARI:

  • Ödüle "sadece şirketin EN ÜST DÜZEY Yöneticisi" aday gösterilebilir.
  • Ödül kriterlerinin TAMAMINA, EKSİKSİZ şekilde uygun olunduğunu ifade eden ve adayının bu ödüle neden layık olduğunu açıklayan bir yazı Derneğimize gönderilmelidir.
  • Daha önce ödül almış kişlere tekrar ödül verilmez. Ödül aynı kişiye “sadece 1 kez” verilmektedir.
  • Bir firmadan sadece 1 kişi ödül alabilmektedir.

Başvuru formunda detayları verilen kriterler ile ilgili kanıtlayıcı belgeler arasında “Üyelik Belgeleri, Aidat Makbuzları, Üyelik Sözleşmeleri, Şirketin son faaliyet raporu, yöneticilerin ÜDY belgeleri, eğitim sertifikaları, diplomaları, TIR Karnesi kullanımlarını gösteren TOBB kaynaklı belgeler, IRU’nun etkinliklerine katılımlarıyla ilgili belgeleri elektronik ortamda yüklenmesi gerekmektedir.

Kazanan yöneticiler, profesyonelliklerini ve karayolu taşımacılığı şirketlerinin sunduğu kaliteli hizmetleri tanıtarak mesleğin ve sektörün imajını güçlendirecekleri özel bir törende, medyanın da katılımıyla ödülünü alacaktır.

Sektörümüzün en üst düzey yöneticilerini uluslararası alanda onurlandırmayı amaçladığımız bu ödüle başvurularınızı bekliyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.

BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ