16 Üniversite, 35 Bin Öğrenci 300 Firma Batı Karadeniz Kariyer Fuarında Buluştu - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /EĞİTİM
  • /16 ÜNİVERSİTE, 35 BİN ÖĞRENCİ 300 FİRMA BATI KARADENİZ KARİYER FUARINDA BULUŞTU
16 ÜNİVERSİTE, 35 BİN ÖĞRENCİ 300 FİRMA BATI KARADENİZ KARİYER FUARINDA BULUŞTU
A+A-
16 Üniversite, 35 Bin Öğrenci 300 Firma Batı Karadeniz Kariyer Fuarında Buluştu

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) ev sahipliğinde 25-26 Mart 2022 tarihlerinde Batı Karadeniz Kariyer Fuarı (BATIKAF) “Yetenek Her Yerde” Sloganıyla gerçekleşti.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin koordinatörlüğünde Üniversitelerde kurulan kariyer merkezleri ve bu merkezler aracılığı ile yapılması planlanan “Bölgesel Kariyer Fuarlarının” ilki olan BATIKAF; Anadolu Üniversitesi, Bartın Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Çankırı Karatekin Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Karabük Üniversitesi, Kastamonu Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Yalova Üniversitesi ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi olmak üzere 16 üniversite Batı Karadeniz Kariyer Fuarı’nın paydaş üniversiteleri olarak katılım sağlayarak 35.000 öğrencinin Sanayi kuruluşları ile buluşma imkanı sağlandı.

BATIKAF kariyer fuarına bir stant açarak katılım sağlayan UND, UND Akdemi tarafından verilen eğitimler, Derneğimizin görev ve faaliyetleri hakkında ziyaretçilere bilgi verdi.

Fuar kapsamında stantımızı ziyaret eden; Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü ve Batı Karadeniz Üniversiteler Birliği Koordinatörü Prof.Dr. Mustafa Alişarlı, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Bolu Organize Sanayi Bölge Müdürü Mustafa Gülen başta olmak üzere, çok sayıda akademisyen ve sektör mensubuna ilgi ve teveccühlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Kariyer Fuarında Derneğimizi, UND Bolu Temsilcisi Nusret Özarslan, UND Akademi Eğitimlerden Sorumlu Uzman Seda Gültekin, UND Yönetim Kurulu Üyesi Necati Özmen (Ulu Nakliyat), UND Bolu Çalışma Grubu Başkanı Yılmaz Bakırcı (Kökez Nakliyat), Ömer Gülen (Bolu Beyi Nakliyat) ve Fatih Bayrak (Bayraklar Nakliyat) temsil etmiştir.