“Lojistik Sektörüne Özel İnsan Kaynakları Sertifika Programı” İlk Dönemini Başladı - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /EĞİTİM
  • /“LOJİSTİK SEKTÖRÜNE ÖZEL İNSAN KAYNAKLARI SERTİFİKA PROGRAMI” İLK DÖNEMİNİ BAŞLADI
“LOJİSTİK SEKTÖRÜNE ÖZEL İNSAN KAYNAKLARI SERTİFİKA PROGRAMI” İLK DÖNEMİNİ BAŞLADI
A+A-
“Lojistik Sektörüne Özel İnsan Kaynakları Sertifika Programı” İlk Dönemini Başladı

İnsan Kaynakları Mesleki İşbirliği Derneği (İKAMİD) ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ile ortaklaşa düzenlenen “Lojistik Sektörüne Özel İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı” 26 Şubat 2022 Cumartesi günü saat: 13:30’da başladı.

Program, Zoom platformu üzerinden Cumartesi günleri 13:30-18:00, Pazar günleri de 10:00-14:00 saatleri aralığında gerçekleşmekte olup, 24 Nisan Saat 13:30’da yapılacak sınavla tamamlanacaktır.

Katılımcıların; İnsan kaynakları yönetimi fonksiyonlarına ilişkin güncel bilgileri edinmesi, günümüz dinamikleri ve koşullarında sahip olması gereken yetkinlikleri irdelemesi, örnek uygulamalar ile kendilerini ve işletmelerindeki insan kaynakları süreçlerini stratejik bir yaklaşımla geliştirmeye yönelik bir deneyim yaşamalarını sağlamaktır.

Sektörün önde gelen firmalarında İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapan 17 ayrı yöneticinin 19 ayrı başlıkta 67 saati bulan program sektöre özel eğitim programı olarak ilk olma özelliği ile de dikkat çekici.

İlk hafta yapılan eğitimlerde; Ciner Yayın Holding İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Dr. Erkan Ataman, Personel Yönetiminden İnsan Kaynakları Yönetimine Yolculuk, Mars Lojistik İnsan Kaynakları Direktörü Nihal Kansu Organizasyonel Yapı, Batı Group IK Direktörü ve İKAMİD Yönetemi Kurulu Başkanı Dr. Gülşahiden Durucan ile İnsan Kaynakları Planlaması ve İş Analizi, Eğitmen ve Danışman Erim Hısım ile de Kuşaklar ve İnsan Kaynakları konuları katılımcılarla etraflıca paylaşıldı.

Bu güzide eğitim programının düzenlenmesindeki katkılarından dolayı İnsan Kaynakları ve Mesleki İşbirliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Gülşahiden Durucan ve Yönetimine teşekkürü borç biliriz.

Eğitime verdikleri önem ile takım arkadaşlarını bu programa katılmasına destek veren kıymetli üyelerimize sonsuz teşekkürler.

UNO Uluslararası Transport, TRANSAVRASYA, MİR GLOBAL Lojistik, ATOM Lojistik, NAKLOG Lojistik, MAĞDENLİ Uluslararası Nak. YILNAK Proje ve Ağır Taşıma , Alp Özler Uluslararası Nak., KOÇTUR Nakliyat, İMSAN Group, ÇİMENTRANS, BULUNG Lojistik , TGL TET Global Lojistik , ŞİFA Lojistik , ABC Uluslararası Ttansport, POİNT Lojistik, PARLAK Lojistik , ASAAA Lojistik , ELS Lojistik