2023 Yılının Son Uluslararası Lojistik Üst Düzey Yönetici (ÜDY3) Programı 25 Kasım 2023 Tarihinde Başlıyor! - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /EĞİTİM
  • /2023 YILININ SON ULUSLARARASI LOJİSTİK ÜST DÜZEY YÖNETİCİ (ÜDY3) PROGRAMI 25 KASIM 2023 TARİHİNDE BAŞLIYOR!
2023 YILININ SON ULUSLARARASI LOJİSTİK ÜST DÜZEY YÖNETİCİ (ÜDY3) PROGRAMI 25 KASIM 2023 TARİHİNDE BAŞLIYOR!
A+A-

Kayıt yaptırabileceğiniz bu yılın son "Uluslararası Lojistik Üst Düzey Yönetici-ÜDY3 "Programı 25 Kasım 2023 tarihinde başlayacaktır.

Programda alanında uzman eğitmenler tarafından 16 farklı konu başlığında lojistiği tüm alt dalları ele almaktadır. Programın takvimi Cumartesi-pazar günleri saat 10.00-16.00 arasında UND Akademi eğitim salonlarında (Büyükdere Caddesi Lati Lokum Sokak Elbir İş Merkezi No:1 Kat:4 Mecidiyeköy-İstanbul) gerçekleşmektedir.

Program bitiminde adaylarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından belgelendirmesi yapılan ÜDY3; Uluslararası Lojistik Üst Düzey Mesleki Yeterlilik belgesi için 4 sınav hakkı elde etmektedir. Sınav yeri Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen okulda yapılmaktadır. Aralık Dönemi ÜDY3 Programının sınavı Ocak 2024 tarihinde gerçekleşmesi öngörülmektedir. Net tarih belirlendiğinde grup üyelerimiz ile paylaşılacaktır. Sınavda sürecinde de UND Akademi olarak yanınızda bulunmaktayız.

Eğitime kayıt için gerekli evraklar;

Kimlik Görseli

Onaylı başvuru formu (firma çalışanları firma kaşe imza/ bireysel

katılımlarda imza yeterlidir)

Eğitim ödeme dekontu

Öğrenim durumunu gösteren belge( diploma, öğrenci belgesi, tasdikname gibi, Adli sicil belgesi)

Kayıt ön koşul olarak Lise mezunu olma şartı vardır.

Evraklar mail ortamından jpeg. formatında iletilebilir.

Programımız aynı zamanda IRU Academy tarafından da akredite olduğu için Uluslararası geçerliliği vardır. ÜDY3 sınavında başarılı olan adaylarımızı IRU Academy sınavına hak kazanmaktadır. Sınav dili Türkçedir. IRU Academy diplomasının Avrupa Birliği ülkeleri ve Çin dahil olmak üzere 75 ülkede geçerliliği mevcuttur. IRU Academy sınavı ÜDY3 dönem bitirme sınavı ile birlikte eğitim sonunda gerçekleşir ve sınav tarihi grup üyelerine tarafımızdan bildirilir.