“Yurt Dışı Ceza Uygulamaları Çalışma Grubu” Kuruluyor - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /“YURT DIŞI CEZA UYGULAMALARI ÇALIŞMA GRUBU” KURULUYOR
“YURT DIŞI CEZA UYGULAMALARI ÇALIŞMA GRUBU” KURULUYOR
A+A-
“Yurt Dışı Ceza Uygulamaları Çalışma Grubu” Kuruluyor

Bilindiği üzere, Derneğimizin yurt dışında ülkemiz araçlarına uygulanan cezai uygulamalar ile ilgili girişim ve çalışmaları devam etmekte olup yapılan toplantılarda da ülke yetkililerinin gündemine taşınmaktadır.

Derneğimizin süregelen mücadelesi ve gelen öneriler çerçevesinde, “Yurt Dışı Ceza Uygulamaları Çalışma Grubu” kurulmasına karar verilmiştir.

Yurt Dışı Ceza Uygulamaları Çalışma Grubunun kuruluş amacı; yurt dışında ülkemiz araçlarına uygulanan her türlü cezai uygulama ile ilgili bilgi ve belgeleri toplayarak sektörel menfaatler çerçevesince yanlış veya haksız uygulamaların tespit edilmesi, ceza içeriklerinin analiz edilmesi ile birlikte, doğru bilgi ve uygulamaları firmalarımıza sunarak cezai uygulamaların önüne geçilmesidir. Bu doğrultuda çalışma grubu; katılımcı bir anlayışla; yurt dışındaki cezai uygulamaları tespit etmek, bilgi altyapısı oluşturmak, ilgili kurum ve kuruluş ile paylaşmak, izlemek ve değerlendirmek üzere çalışmalar yürütecektir.

Yurt Dışı Ceza Uygulamaları Çalışma Grubuna katılmak ve katkı sunmak isteyen Üyelerimizin aşağıdaki linkten kayıt olmaları rica ederiz.

Kayıt için lütfen tıklayınız.