Yüksek Lisansta UND Üyelerine Özel İndirimler - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /YÜKSEK LİSANSTA UND ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİMLER
YÜKSEK LİSANSTA UND ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİMLER
A+A-
Yüksek Lisansta UND Üyelerine Özel İndirimler

Derneğimiz ile Beykoz Üniversitesi arasında yapılan iş birliği ile UND ve UND üyesi firma çalışanları ile birinci derece yakınlarına; 2023 bahar döneminde lisansüstü eğitim programlarının öğrenim ücreti üzerinden %20, özellikle Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yüksek Lisans programı öğrenim ücreti üzerinden %30 oranında indirim uygulayacaktır. Beykoz Üniversitesinin 2023 bahar dönemi yüksek lisans kayıtları başlamış olup, 6 Şubat 2023 tarihine dek devam edecektir.

UND ve UND üyesi firma çalışanları ile birinci derece yakınlarına Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yüksek Lisans Programı (Tezli-Tezsiz-Uzaktan Eğitim) programlarının öğrenim ücretleri üzerinden %30, Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Tezli-Tezsiz), Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (Tezli-Tezsiz), İş ve Örgüt Psikolojisi (Tezsiz) ve MBA programlarının öğrenim ücretleri üzerinden %20 oranında burs uygulanacaktır.

Üniversitenin programlarına başvuru koşulları ile ilgili detaylı bilgiye https://www.beykoz.edu.tr/icerik/1009-kayit-islemleri adresinden ulaşabilir, ayrıntılı bilgi için 0216 912 22 52 Dahili 574’den Berna ÖZTÜR ile görüşebilirsiniz.