UND’nin Sesi Dergisine Artık Tek Tuşla Ulaşabilirsiniz - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /UND’NİN SESİ DERGİSİNE ARTIK TEK TUŞLA ULAŞABİLİRSİNİZ
UND’NİN SESİ DERGİSİNE ARTIK TEK TUŞLA ULAŞABİLİRSİNİZ
A+A-

Taşımacılık sektöründeki zengin içeriği ile 38 yıldır kesintisiz olarak okurlarıyla buluşan “UND’nin Sesi” Dergisi Türkiye’nin en geniş dijital okuma platformu olan DERGİLİK uygulamasında yerini aldı.

Yüzlerce yerli ve yabancı dergi ve gazeteleri iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerden okumanızı sağlayan DERGİLİK uygulamasına dahil olan UND’nin Sesi Dergisine artık telefonlarınızdan veya tabletlerinizden daha rahat ulaşabileceksiniz.

Taşımacılık ve lojistik sektöründeki son gelişmeler, yeni güzergâhlar, yeni teknolojiler, özel röportajlar, mevzuat düzenlemeleri ile ilgili gelişmeler, finansal destek ve düzenlemeler, uzman görüşleri, sektör tedarikçileri ve taşımacılık sektörüne hizmet sunan çözüm ortaklarının tanıtım haberlerinin yer aldığı içeriği ile “UND’nin Sesi” Dergisi DERGİLİK uygulamasıyla artık sizlere daha yakın.

Uygulamayı Nasıl Kullanırım?

  • Dergilik’i iPad’inizde ve iPhone’unuzda kullanmak için AppStore’dan; Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan kullanmak için Google Play’den DERGİLİK uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.
  • Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, dergi indirme ekranında GSM numaranızı yazarak telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir.
  • Uygulamayı indirdikten sonra yine uygulamaya ücretsiz giriş yaparak zengin dergi ve gazete dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

İndime adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arneca.dergilik.main3x
İnternet Adresi: https://dergilik.com/