UND Dijital Çözüm Platformu Kullanıma Sunuldu - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /UND DİJİTAL ÇÖZÜM PLATFORMU KULLANIMA SUNULDU
UND DİJİTAL ÇÖZÜM PLATFORMU KULLANIMA SUNULDU
A+A-
UND Dijital Çözüm Platformu Kullanıma Sunuldu

UND Üyelerinin Endüstri 4.0’a daha hızlı uyum sağlayabilmesi ve sektörün dijital dönüşümüne katkı sağlayabilmek adına kurulan "Dijitalleşme Çalışma Grubu" 2022 hedefleri arasında yer alan "Dijital Çözüm Platformu"nu yayına aldı.

Belirlenen konu başlıklarında yetkinlikleri bulunan uygulama mimarları ve süreç mühendisleri için çalışma grubu üyeleri arasından seçilen gönüllüler Dijital Çözüm Platformu üzerinden bildirilecek soruları yanıtlayacak ve kayıt edilen soru-cevaplar üzerinden raporlamalar oluşturulabilecek. Şu an için www.unddijital.com adresinde yer alan dijital çözüm platformunun henüz mobil sürümü yayınlanmadı. Ancak, Çalışma Grubu bir mobil sürüm üzerinde de çalışmaya devam ediyor. Kullanıcılar aşağıda yer alan başlıklar üzerinden uygulama mimarları ve süreç mühendislerine sorularını iletebilecekler.

Araç Donanım ve Mobility Teknolojileri

Blockchain ve IoT

Bulut Teknolojileri

Büyük Veri Teknolojileri

CRM ve Online Hizmetler

Yapay Zeka Teknolojileri

Filo ve Araç Takip Sistemleri

İş Akışı, Bakım Yönetimi, Doküman Yönetimi

Nakliye Operasyon Sistemleri

Robotik Süreç Otomasyonu Teknolojileri

Kurulan platform sayesinde üyeler dijitalleşme süreçlerinde yaşamış oldukları sorunları, örnek vakaları paylaşabilecek ve sunulan çözüm önerileri ile UND üyelerinin dijitalleşmelerine destek sağlanmış olacak.

Bilgi için:
Berkalp Kaya (Uzman)
0212 359 26 00 (207)