UBAK ve Geçiş Belgesi Çalışma Grubu Yeniden Yapılandırılıyor - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /UBAK VE GEÇİŞ BELGESİ ÇALIŞMA GRUBU YENİDEN YAPILANDIRILIYOR
UBAK VE GEÇİŞ BELGESİ ÇALIŞMA GRUBU YENİDEN YAPILANDIRILIYOR
A+A-
UBAK ve Geçiş Belgesi Çalışma Grubu Yeniden Yapılandırılıyor

Bilindiği üzere, Derneğimizin UBAK ve Geçiş Belgesi kaynaklı yaşanan ortak sorunların tespiti ve çözümlenmesi amacıyla UBAK ve Geçiş Belgesi çalışma grubu oluşturulmuştur.

“UBAK ve Geçiş Belgesi Çalışma Grubunun” yeniden yapılandırılması kararı doğrultusunda; anılan grupta yer almak isteyen firmaların, aşağıda yer alan katılım forumunu doldurması yeterli olacaktır.

UBAK ve Geçiş Belgesi Çalışma Grubunun temel amacı; UBAK ve Geçiş Belgesi kullanan firmalarımızın karşılaştığı sorunların tespiti ve çözüm yollarının değerlendirilmesi, belgelerin dağıtım esasları yönergesi çerçevesince etkin ve doğru kullanılması, belgelerin güncel durumlarının takibi ve güncel ihtiyaçlara yönelik oluşan kota taleplerine istinaden ilgili kişi ve kurumlarla sorunların aşılması amacıyla ortak çalışmalar yapılarak rekabet öncesi işbirliğinin sağlanmasıdır.

Sektörümüzden gelecek katılım talepleri doğrultusunda çalışma grubu yapısı ve işleyişi planlanacak olup UBAK ve Geçiş Belgesi Çalışma Grubuna katılmak ve katkı sunmak isteyen Üyelerimizin aşağıdaki linkten kayıt olmalarını rica ederiz.

Kayıt için lütfen tıklayınız.