UBAK ve Geçiş Belgeleri Çalışma Grubu Toplantısı 22 Nisan Pazartesi Gerçekleştirilecektir - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /UBAK VE GEÇİŞ BELGELERİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI 22 NİSAN PAZARTESİ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR
UBAK VE GEÇİŞ BELGELERİ ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI 22 NİSAN PAZARTESİ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR
A+A-
UBAK ve Geçiş Belgeleri Çalışma Grubu Toplantısı 22 Nisan Pazartesi Gerçekleştirilecektir

Derneğimiz tarafından planlanan Çalışma Grubu Toplantıları çerçevesinde, “UBAK ve Geçiş Belgeleri Çalışma Grubu” nezdinde sektöre açık bir toplantı gerçekleştirilecektir.

Bu çerçevede, UBAK ve Geçiş Belgeleri Çalışma Grubuna ilişkin geniş katılımlı toplantı, 22/04/2024 tarihinde saat 14:00 ‘te gerçekleştirilecektir.

Söz konusu toplantıda, UBAK belgelerinin değerlendirme kriterleri ve süreci, UBAK İzin Belgelerinin doğru ve verimli kullanımı, ceza puanları, e-Devlet üzerinden yapılan icmal bildirimleri başta olmak üzere sektörümüzü ilgilendiren tüm hususlar görüşülecektir. İlaveten, söz konusu toplantıda, geçiş belgesi dağıtımına ilişkin genel kurallar, dönemsel kullanıma açılan geçiş belgeleri (İtalya, Çek Cumhuriyeti, Slovenya vb.) hususları da görüşülecektir.

Toplantı herkese açık bir şekilde gerçekleştirilecek olup katılımınız önemle rica olunur.
Toplantıya kayıt için aşağıdaki linke tıklayınız: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZ0vceCurD0jGdWldWHQZP94VVoxQ2REaoAO

NOT: Toplantıya kayıt olurken merak ettiğiniz hususları ilgili alana yazmanız önemle rica olunur.